sobhe-no.ir
870
سه شنبه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
3
یادداشت

تنها رهبری که از آزادی فلسطین می‌گوید

عبدالباری عطوان سردبیر روزنامه رای‌الیوم

خبر

قالیباف: برای بیرون کردن تفکر غربی از کشور باید قوی شویم

«صبح‌نو» در گفت‌وگو با کارشناسان، راهکارهای قوی‌شدن اقتصاد کشور را بررسی کرد

بازار بالقوه 600 میلیونی ایران

اقتصاد ایران که این روزها دیگر حتی در برابر خبرهای جدید تحریم غرب، خنثی شده با بازار 600 میلیونی در همسایگی خود مواجه است که به اعتقاد کارشناسان این بازار بالقوه نادیده گرفته شده است.

صبح نو

خبر

قالیباف: برای بیرون کردن تفکر غربی از کشور باید قوی شویم

محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روز گذشته در نشست کاندیداهای معرفی شده به مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که در سالن صدرا برگزار شد، با بیان اینکه امروز مهم ترین چالش کشور ما چالش کارآمدی و مدیریتی است، گفت: ما بعد از این دیگر فرصت نداریم که این سیستم نظام اجرایی و مدیریتی کشور را متحول و دگرگون و درست کنیم.
قالیباف با تاکید بر اینکه با شعار نمی شود غرب را از کشور بیرون کرد، گفت: ما برای بیرون کردن غرب و تفکر غربی از کشور باید قوی و برای قوی شدن است وحدت داشته باشیم؛ وحدت نیز بدون گذشت ایجاد نمی شود.
وی با بیان اینکه همه باید دست به دست هم دهیم که با وحدت به پیروزی برسیم، گفت: اگر این وحدت به پیروزی منجر شود و چهره های درست انتخاب شوند، پس از آن باید چهره های انقلابی کارآمد در کنار هم جمع شوند و با کار خود را به جامعه ثابت کنیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: هر حرکتی که باعث دلخوری و جداشدن مردم از انقلاب و راه رهبر معظم انقلاب شود بازی در زمین دشمن است.
وی با بیان اینکه شهید سلیمانی بدون امکانات و با دست خالی نیروی قدس سپاه را با یک آتش به اختیاری پاک، قوی کرد، گفت: در ۲۰ سال گذشته شهید سلیمانی اجازه نداد هیچ کدام از نقشه های آمریکا در منطقه اجرا شود ولی شهادت او برکات بیشتری از حضورش خواهد داشت.
قالیباف اضافه کرد: وقتی شهید بهشتی به شهادت رسید ریشه نفاق در کشور خشکید و از بین رفت و برکت خون او جریان نفاق و بنی صدر را نابود کرد و معتقدم برکت شهادت و خون شهید سلیمانی نیز این خواهد بود که ریشه وادادگی در برابر غرب که امروز گریبان کشور را گرفته، کنده می شود.

captcha
شماره‌های پیشین