sobhe-no.ir
827
یکشنبه، ۰۳ آذر ۱۳۹۸
6
نکته

تجربه چند روز زندگی با کیفیت

عارف چراغی خبرنگار گروه زندگی

گزارش «صبح‌نو» از تخریب بانک‌ها و جایگاه‌های سوخت و مشکلات به‌وجود آمده را بخوانید

اختلال آشوب‌گرانه در زندگی مردم

اعتراضات مردم نسب به گرانی بنزین و مشکلات اقتصادی که از سوی برخی افراد مساله‌دار به اغتشاش و آشوب کشیده شد موجب وارد آمدن خسارت‌های بسیاری به اموال عمومی از جمله بانک‌ها، جایگاه‌های سوخت، آمبولانس‌ها، خودروهای آتش‌نشانی و غیره شد. اگرچه رقم دقیق و تجمیعی از میزان خسارت‌های وارد شده اعلام نشده است اما به وضوح می‌توان رقم چند هزار میلیارد تومانی را در نظر گرفت؛ این رقم باید از جیب مردم پرداخت شود.

صبح نو

نکته

تجربه چند روز زندگی با کیفیت

عارف چراغی خبرنگار گروه زندگی

شاید برای بسیاری از ما تجربه زندگی بدون اینترنت غیرقابل تصور باشد اما در هفته اخیر برای وابسته‌ترین افراد به دنیای مجازی هم توفیق اجباری برای تجربه چند روز زندگی بدون اینترنت رقم خورد. چک کردن تلگرام، اینستاگرام، ایمیل‌ها و همین‌طور توییت کردن و دیدن پست‌های دیگران در فیس‌بوک تقریبا جزیی از شیوه زندگی 
(لایف استایل) بخش عمده‌ای از مردم شده است. اگرچه در این چند روز بسیاری از رسانه‌ها به ارائه راهکارهایی برای پر کردن زمان‌های شما پرداختند اما این موضوع چیزی از وابستگی شما به اینترنت کم نمی‌کند. به‌خصوص اگر در کلانشهرها زندگی کنید، ارائه خدمات به شما بدون اینترنت ممکن نخواهد بود. حالا می‌خواهد سفارش نان سنگک باشد یا رزرو بلیت استخر؛ با این حال نباید از این موضوع غافل شوید که استفاده کمتر(نه عدم استفاده) شما از اینترنت می‌تواند به کیفیت زندگی شما کمک کند. برای اثبات این موضوع، سبک زندگی اطرافیانتان را در یک هفته اخیر سوال کنید.

captcha
شماره‌های پیشین