sobhe-no.ir
827
یکشنبه، ۰۳ آذر ۱۳۹۸
16
هشتگ‌های روز

مدافعان آسمان

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

بازتاب

بازنمای نقدها و نگاه‌ها درباره صبــــــــــــــح نو

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

   امیدواری  
وزیر خارجه بحرین صحبت کرد. وزیر خارجه بحرین طی صحبت‌هایی گفت: خواهان تغییر نظام ایران نیستیم. این وزیر خارجه گفت: چهل سال است که از دخالت‌های ایران رنج می‌بریم اما خواهان تغییر نظام ایران نبوده و نیستیم. این وزیر خارجه همچنین افزود: برای از سر گیری همکاری با ایران بی‌اعتماد هستیم. در پی این اظهارات یک کارشناس استراتژیک تشکر کرد. این کارشناس گفت: از اینکه بحرین خواهان تغییر نظام در ایران نیست واقعاً متشکریم. وی افزود: تصور ما این بود که بحرین خواهان تغییر نظام در ایران است و این واقعاً باعث نگرانی ما بود که حالا چه‌کار کنیم اما اکنون که اینطور شد، خوشحالیم. این کارشناس با اشاره به اینکه کشور بحرین از چهل و چند سال پیش که به‌وجود آمد، چهل سال از دخالت‌های ایران رنج برده است، بابت همه‌چیز عذرخواهی کرد. وی اظهار امیدواری کرد.

  نگرانی   
نماینده دائم ایران در آژانس انرژی هسته‌ای اظهار نگرانی کرد. این نماینده گفت: درباره امنیت و ایمنی برنامه هسته‌ای امارات نگرانیم. نماینده ایران در آژانس همچنین گفت: راستی‌آزمایی تعهدات ایران، در برابر راستی‌آزمایی تعهدات دیگر طرف‌هاست. این نماینده افزود: اگر آمریکا درباره ورود به مذاکرات جدی است، تحریم‌های اعمالی را لغو کند. در پی این اظهارات، وزیر خارجه بحرین بار دیگر صحبت کرد. این وزیر خارجه گفت: همانطور که گفتم ما رنج می‌بریم. در این زمینه شنیده‌ها حاکی از این مسأله است.

  واژگونی   
واژگونی کامیون بی‌منظور بود. به گزارش پایگاه‌های خبری در پی واژگونی یک کامیون در بزرگراه فتح تهران،‌ منابع آگاه اعلام کردند این واژگونی یک اتفاق طبیعی بود و منظور خاصی در میان نبوده است. شب گذشته برخورد یک دستگاه کامیون با گاردریل در بزرگراه فتح، واژگونی آن را در حاشیه بزرگراه به همراه داشت. گفتنی است؛ برخی به تصور اینکه اغتشاش است در پی این واژگونی به سر دادن شعار پرداختند که پس از اطلاع از طبیعی بودن ماجرا 
متفرق شدند.
 

captcha
شماره‌های پیشین