sobhe-no.ir
731
سه شنبه، ۰۴ تیر ۱۳۹۸
2
توضیحات وزیر دفاع در مورد مجازات مجرم جاسوس

سزای خیانتکار اعدام است

«صبح نو» جزئیات طرح اموال نامشروع را بررسی می کند

بازگشت پول کثیف به بیت المال

بررسی «طرح اعاده اموال نامشروع» که از بهمن سال گذشته در مجلس آغاز شد، از روز گذشته وارد جزئیات شده تا پس از تصویب نهایی طرح در صحن علنی و تأیید شورای نگهبان قانون اساسی، اعاده اموال نامشروع با جدیت اجرا شود و این اموال به صاحبان اصلی و بیت‌المال بازگردد.

فراکسیون اقدامات پیشدستانه علیه تهدیدهای آمریکا با 10 طرح جدید در مجلس تشکیل شد

صبح نو

فراکسیون اقدامات پیشدستانه علیه تهدیدهای آمریکا با 10 طرح جدید در مجلس تشکیل شد

مدت‌هاست که آمریکا اقدامات تنش‌آفرین خود در منطقه را علیه جمهوری اسلامی افزایش داده است. چنین فضایی اقتضا 
می کند کشورمان برای مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا و متحدان منطقه‌ای‌اش از خود تحرک بیشتری نشان دهد. در میان نهادهای کشوری و مجلس، به‌ویژه پس از هشدار و تذکر رهبری در سخنرانی ابتدای سال در حرم مطهر رضوی، اقدامات مناسب و درخوری در برخورد با آمریکا انجام داده است. برهمین‌اساس، روز گذشته فراکسیون اقدامات پیشدستانه علیه تهدیدهای آمریکا به ریاست آقای امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.
قاضی‌زاده‌هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران در‌این‌باره گفت: در پی تند و علنی‌تر شدن مقابله آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و حتی جزئی‌شدن آن که حتی یکی از سازمان‌های رسمی و ملی ایران را به‌عنوان سازمانی تروریستی اعلام کرد، باید اقداماتی انجام می‌شد. عضو هیأت‌رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی‌ها پس از خارج‌شدن از برجام، شهربه‌شهر و کشور‌به‌کشور برای توسعه تهدیدها و تحریم‌ها رایزنی می‌کنند، اعلام کرد: با‌توجه‌به مطالبه مقام معظم رهبری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر تدوین قوانین برای مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا، نمایندگان به این نتیجه رسیدند که باید اقدام عملی انجام شود.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم صدای ملت در مقابله با آمریکا را به گوش جهانیان برسانیم، جمعی از نمایندگان دورهم جمع شدیم و فراکسیونی با عنوان اقدامات پیشدستانه علیه تهدیدهای آمریکا تشکیل دادیم. وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در یک سال باقیمانده از عمر مجلس دهم بتوانیم در سطح تهدیدهایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی با آن مواجه است، به‌ویژه در حوزه کالاهای اساسی و معیشت مردم، دارو و...، اقدام‌های لازم و مفیدی از موضع مجلس شورای اسلامی انجام دهیم.

captcha
شماره‌های پیشین