sobhe-no.ir
694
سه شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
16

صبح نو

هشتگ های روز

#خودرو_مسکن

موج افزایش قیمت خودرو و مسکن که در روزهای اخیر ایجاد شده، به زودی متوقف می‌شود چون مردم پولی برای خرید ندارند. همه چیز فقط در حد حرف است، معامله واقعی صورت نمی‌گیرد. بیشترین فشار در این میان بر سر مستأجر مفلوک است. بدون تعارف دولت و مجلس مسوولانه رفتار نمی‌کنند.
محمدرضا رضوانی

آقای رسانه چرا حواست اصلاً به بازار خودرو و مسکن نیست ... خودرو در یک هفته 20 درصد گرون شده و انگار نه انگار... اصلاً وزیر صنعت و وزیر مسکن حواسشون هست؟ کی باید جواب بده و مردم از چه کسی باید پاسخ بگیرند... از وضعیت قیمت مسکن هم براتون نگم دیگه. 
سیدحسن

خیلی برام جالبه قیمت دلار ثابت مونده اما قیمت خودروها 20 تا 30 درصد افزایش داشته و مسوولان مربوطه هم در خواب هستند. 207 در عرض یک هفته 20 میلیون تومان گرون شد، الان هم که قیمت کارخانه از قیمت بازار تأثیر میگیره... چطور باور کنم که بازار آزاد هم در دست خودروسازها نیست؟
پروین

مسوولان وزارت ... سرگرم ترخیص و فروش خودروهای لوکس خودرو به قیمت نجومی هستند، فقط کاش مقداری هم به فکر مردمی باشید که قدرت خریدشون به پراید می‌رسه دیگه اونو بیشتر از این گرون نکنید و از مردم نگیرید... پولشون به پراید میرسه، یه مقدار این قشر رو هم تحویل بگیرید.
امیدی
 

captcha
شماره‌های پیشین