sobhe-no.ir
673
سه شنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

  چهار مغز  
قیمت آجیل شب عید نمایشگاه‌های بهاره اعلام شد. رییس اتحادیه خشکبار و آجیل گفت: قیمت آجیل شب عید در نمایشگاه‌های بهاره ۱۵۰ تا ۱۷۰هزار تومان تعیین شده است. رییس اتحادیه خشکبار و آجیل همچنین افزود: قیمت هر کیلوگرم آجیل چهارمغز در نمایشگاه‌های بهاره مقدار رقم ذکرشده است و از مردم می‌خواهیم گرانفروشی را به بازرسان مستقر در نمایشگاه‌های بهاره و نیز سامانه تلفنی ۱۲۴ گزارش کنند تا با آن‌ها برخورد شود. در پی این اظهارات یک کارشناس آجیل گفت: با توجه به تفاوت قیمت اعلام شده با قیمت آجیل در سطح شهر پیش‌بینی می‌شود صف‌های آجیل در نمایشگاه‌های بهاره تشکیل شود. وی از مردم خواست هل ندهند. این کارشناس همچنین از متقاضیان خواست کارت ملی خود را طوری که از جلو معلوم باشد در دست داشته باشند.
 
  قد  
دوازده‌هزار مرغ تلف شدند. رییس اداره دامپزشکی شهرستان همدان گفت: روز گذشته به دلیل بارش برف در همدان سقف یکی از مرغداری‌ها فرو ریخت و متأسفانه دوازده‌هزار مرغ تخم‌گذار از یک مرغداری چهل‌هزار قطعه‌ای تلف شد. وی افزود: البته مردم نگران نباشند، تخم‌مرغ زیاد است. وی ادامه داد: کسانی که در پی ایجاد گرانی مصنوعی هستند اخبار از این دست را بهانه نکنند. یک مرغ که از حادثه جان سالم به در برده بود در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: ما در حال تخم گذاشتن بودیم که یکباره سقف خراب شد و خاک و آوار و برف روی سر ما ریخت. وی درحالی‌که قدقد می‌کرد،  افزود: صحنه دلخراشی بود، دوستان ما در پیش چشم ما جان می‌دادند درحالی‌که دغدغه‌شان بیشتر از خودشان افزایش احتمالی قیمت مرغ و تخم‌مرغ بود. این مرغ در پایان ابراز داشت.
 
  فیک  
ملانیای دروغین رونمایی شد. برخی کانال‌های خبری با انتشار این تصویر از سفر دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا و ملانیا، همسرش، به ایالت فلوریدا اظهار داشتند، این ملانیای  واقعی نیست و یک ملانیای دروغین است. 
کاربران فضای مجازی و نیز برخی رسانه‌ها معتقدند زنی که در این تصویر کنار ترامپ است ملانیای واقعی نیست بلکه زنی شبیه به اوست و معلوم نیست چرا ملانیای واقعی همسرش را همراهی نکرده است و این پرسش مطرح شده است که اساساً چرا. عینستاغرام به محض دریافت اخبار و تحلیل‌های تکمیلی حقایق را با شما در میان خواهد گذاشت.

captcha
شماره‌های پیشین