sobhe-no.ir
673
سه شنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
16

صبح نو

هشتگ های روز

# سفرروحانی_به_عراق

آره اینجوریاست،‌ کور بشود هر آنکه نمی‌تواند ببیند؛ ترامپ با اون خفت و خواری بلند می‌شه به گفته خودش تو تاریکی که چشم چشم رو نمی‌بینه می‌ره عراق با ترس و لرز با اون همه هزینه بعد این رو هم ببینید که رییس‌جمهوری ایران تو روز روشن و با استقبال رسمی مقامات عراقی وارد این کشور می‌شه.
حالا که تو منطقه تأثیرگذاره دوستان وطن‌فروش؟
 وفادار

 
سفر روحانی به عراق مطمئناً خار چشم عربستان و آمریکا و نتانیاهوست.‌ آن‌ها که روزی کمر بسته بودند به پرورش داعش در این کشور، نفوذ ایران رو در بین مردم عرب و عراق از بین ببره حالا تصاویر حضور رییس‌جمهوری ایران بیشتر از هر کسی برای این جماعت و طرفدارانشان سختِ سخت خواهد بود. 
غلامرضا

حضور مقام عالی اجرایی از ایران در عراق هرچند دیر اما از نظر اقتصادی بسیار می‌تونه برای کشورمان راهگشا باشه... روزنامه‌هایی که در داخل روزی برای کینه و دشمنی ایران و عراق تیتر می‌زدند این روزها رو هم ببینند که در دنیای واقعی دو ملت و دو دولت هوای هم رو خواهند داشت.  
حیدری

سفر روحانی به عراق عقلانی‌ترین تصمیم در برهه فعلی بود، هم فؤاد معصوم و هم برهم صالح به ایران آمده بودند اما رییس‌جمهوری ایران به این کشور سفر نکرده بود و الان که بی‌شک عراق می‌تونه در دوران تحریم کمک‌دهنده به کشورمان باشد، نیاز بود که دیداری از نزدیک صورت بگیرد؛‌ امیدوار هستیم نگاه‌ها به کشورهای دوست باشد تا خاصم و دشمن. 
میثم

captcha
شماره‌های پیشین