sobhe-no.ir
673
سه شنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
15
کارگردان‌مستند«تهران‌دمشق»با«صبح‌نو»به‌گفت‌وگونشست

بازخوانی‌بحران‌سوریه‌اززاویه‌شکاف‌های‌اجتماعی

مستند «تهران دمشق» به کارگردانی آقای علی صدری‌نیا، نگاهی متفاوت به بحران چند سال اخیر سوریه داشته است.

خبر

صبح نو

خبر

بازدیدمجلسی‌ها  ازپشت‌صحنه«ن.خ»
جمعی از نمایندگان مناطق کردنشین با حضور در پشت صحنه سریال «ن.خ» از روند ساخت این مجموعه نوروزی بازدید کردند. به گزارش «صبح‌نو»، جمعی از نمایندگان مناطق کردنشین بعدازظهر یکشنبه، ۱۹اسفندماه از پشت صحنه سریال نوروزی «ن.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی بازدید کردند. در این دیدار که مجید زین‌العابدین، مدیر شبکه «یک» سیما و مهدی فرجی، تهیه‌کننده سریال نیز حضور داشتند، بخش‌هایی از مجموعه تصویربرداری شد. سریال «ن.خ» که در حال حاضر در لوکیشنی حوالی مهرآباد تصویربرداری می‌شود، بناست در ایام نوروز از شبکه «یک» سیما پخش شود. پیش از این سعید آقاخانی درباره این اثر گفته بود: این سریال فضای جدیدی دارد و بخشی از آن در کردستان می‌گذرد و کار جذابی برای نوروز مردم خواهد بود. 
ضمن اینکه این‌بار خلاف همیشه لودگی در طنزمان دیده می‌شود. این کارگردان درباره استفاده از لهجه در این سریال نیز بیان داشت: ما وارد منطقه و فرهنگ متفاوتی شدیم که تا به حال در تلویزیون دیده نشده است. لوکیشن‌ها و خیابان‌های تهران و ارتباطات و زبان آن تکراری شده و ما سعی کردیم متفاوت عمل کنیم. وی با اشاره به نقشی که در این سریال بازی می‌کند نیز بیان داشت: من در این سریال نقش نورالدین خانزاده، کاراکتر اصلی این سریال را بازی می‌کنم که مخفف آن (ن.خ) می‌شود. وی با اشاره به اعتراض‌های وارده بعد از پخش سریال نیز گفت: فکر نکنم اعتراضی متوجه ما باشد. خودم کُردزبان هستم و بازیگرهای‌مان نیز کُرد هستند و به خوبی از پس آن برآمده‌ایم.

«شِش‌قهرمان‌ونصفی»به‌ایستگاه‌آخررسید
 همزمان با انتشار نخستین آنونس از مجموعه طنز «شش قهرمان و نصفی» این مجموعه آخرین روزهای فیلمبرداری خود را پشت سر می‌گذارد. به گزارش سیمافیلم، تدوین این مجموعه طنز که با حضور ۱۵بازیگر طنزپرداز مدتی است در شمال کشور در حال ضبط است، در حال انجام است تا در سال‌98 روانه آنتن شود. محور این سریال حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی و تشویق خانواده‌ها به حمایت از کارگر ایرانی است. «شش قهرمان و نصفی» با کارگردانی حسین قناعت مراحل میانی تولید را می‌گذراند و در آینده نزدیک آماده پخش از رسانه ملی خواهد شد.

«دل‌صدا»به‌شبکه‌«پنج»‌می‌آید
 برنامه تلویزیونی «دل‌صدا» با محوریت موسیقی و با اجرای «کامران تفتی» از نوروز روی آنتن شبکه «پنج» می‌رود. 
به گزارش «فارس»، برنامه تولیدی «دل صدا» از  دوم‌فروردین‌ماه به تهیه‌کنندگی میثم محمدحسنی و با اجرای کامران تفتی روی آنتن شبکه «پنج» سیما می‌رود.
 بنابر این گزارش، این ویژه‌برنامه با محوریت موسیقی و سرود است که چهار قسمت آن در نوروز پخش می‌شود و بعد از تعطیلات به‌صورت هفتگی جمعه‌ها ساعت‌۲۰ مهمان خانه مخاطبان شبکه «پنج» می‌شود. برنامه ترکیبی «دل صدا» با آیتم‌هایی همچون اخبار و حواشی دنیای هنر، خاطره‌بازی (هر هفته با یکی از پیشکسوتان دنیای هنر گپ صمیمی انجام می‌شود)، گفت‌وگو با مهمان برنامه و ... همراه است. این برنامه با دعوت از هنرمندان دنیای موسیقی به‌عنوان مهمان برنامه، ضمن گپ‌وگفت صمیمانه بازی‌های مهیج و جذابی را با مهمان برنامه در استودیو انجام می‌دهد.

رییس‌کمپانی«برادران‌وارنر»
عذرخواهی‌کرد
 کوین سوجیهارا، مدیرعامل و رییس هیأت‌مدیره کمپانی برادران وارنر با صدور بیانیه‌ای به خاطر رفتارش عذرخواهی کرد. به گزارش «مهر» به نقل از «هالیوود ریپورتر»، مدیرعامل کمپانی «برادران وارنر» به دنبال گزارش «هالیوود ریپورتر» درباره رابطه غیراخلاقی این مدیرعامل با یک بازیگر زن و ایجاد رابطه جنسی برای حمایت کاری از این بازیگر، از نوع رفتارش ابراز شرمندگی کرد. وی نوشت: عمیقاً از اشتباهاتی که در زندگی شخصی‌ام مرتکب شده‌ام متأسفم. به شدت هم متأسفم که این رفتار موجب آزرده شدن کمپانی و همه شماها شده است. استودیو وارنر مدیا در پاییز ۲۰۱۷ چنین اتهامی را بررسی کرده بود ولی نتیجه این بود که سوجیهارای متأهل هیچ سوءاستفاده‌ای از قدرت خود در کمپانی نکرده است.  اکنون به نظر می‌رسد وی ضمن پذیرش این رابطه غیراخلاقی از نوع رفتار خود پوزش خواسته است.

captcha
شماره‌های پیشین