sobhe-no.ir
478
شنبه، ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

   منفجر  
تاسیسات آزمایش هسته‌ای زیرزمینی پونگی ری کره‌شمالی منفجر شد. این انفجار در راستای انجام تعهدات هسته‌ای کره‌شمالی و در مقابل دوربین خبرنگاران انجام شد. این در حالی است که دیدار مستقیم کره‌شمالی و آمریکا بار دیگر به تعویق افتاده است. کارشناسان معتقدند سران کره‌شمالی پس از پیوند استراتژیک رمبو و ترامپ تصمیم گرفته‌اند در مقابل آمریکا کوتاه بیایند. همچنین برخی دیگر از کارشناسان نیز بر این باورند علت لغو دیدار مستقیم آمریکا و کره‌شمالی از سوی آمریکا به‌دلیل عدم حضور آرنولد انجام شده است. این کارشناسان معتقدند آمریکا تصمیم دارد پس از اضافه شدن آرنولد بر سر میز مذاکره حاضر شود تا جهانیان بفهمند کت تن کیست. گفتنی است آرنولد پس از دعوت به اتحاد استراتژیک به همراهان خود گفته است حالا چی بپوشم، که یکی از همراهان با بیان اینکه هیچی نپوش که عضله مضله‌ها بیریزه بیرون، وی را از سرگردانی نجات داده است. گفتنی است دونالد ترامپ پس از لغو یکجانبه قرار ملاقات مستقیم، گفته است: در‌صورتی‌که اقدام احمقانه‌ای از کره‌شمالی سر بزند، ارتش آمریکا به همراه رمبو و آرنولد آماده پاسخ است.

   مثلث  
رمبو به ترامپ پیوست. در پی انتشار عکسی از دیدار سیلوستر استالونه، بازیگر نقش‌های رمبو و راکی با دونالد ترامپ موجی از نگرانی کشورهای مخالف آمریکا را درنوردید. یک منبع آگاه موجی ضمن اعلام این خبر به خبرنگاران گفت: اتحاد استراتژیک رمبو و ترامپ نشانه‌های انکارناپذیری برای مخالفان در خود دارد. این منبع ادامه داد: حالا مخالفان می‌دانند با چه نیروی عظیمی روبه‌رو هستند. زوج ترامپ و رمبو زوج نمادین قدرت و ویرانگری است و هرکس بخواهد مقابل آن‌ها بایستد پودر خواهد شد. این منبع در پایان اظهار امیدواری کرد با پیوستن آرنولد به ترامپ، مثلث قدرت آمریکا تکمیل شود و بزنند دمار از بقیه دربیاورند.

   تمام  
سعید عبدولی بوکسور شد.
سعید عبدولی کشتی‌گیر فرنگی‌کار کشورمان که دو سال پیش المپیک و هرچی که بود را مورد عنایت ویژه قرار داده بود، در پی روبه‌رو شدن با محرومیت یک‌ساله کمیته انضباطی، تغییر رشته داد و تمرینات خود را در رشته بوکس آغاز کرد.
وی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت بنا دارد حالا که در کشتی نمی‌شود، کار ناتمام خود در زمینه عنایت ویژه به المپیک و هرچی که هست را در بوکس پیگیری و تمام کند.

captcha
شماره‌های پیشین