sobhe-no.ir
383
یکشنبه، ۰۳ دی ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

  معالج  
جمعی از شهروندان تهرانی با ارسال نامه‌ای از پزشک معالج دکتر محمدعلی نجفی شهردار تهران تقدیر و تشکر کردند. در پی تجویز پزشک معالج شهردار تهران مبنی بر لزوم مسافرت دکتر نجفی از تهران به علت آلودگی هوا، که منجر به عدم حضور ایشان در جلسات بحران ناشی از زلزله شد، جمعی از شهروندان تهرانی طی نامه‌ای مراتب تقدیر و تشکر خود را از پزشک معالج ایشان اعلام کردند. در این نامه که با خط خوش نگاشته شده است، آمده است: سلامتی مدیران خدوم شهر نخستین اولویت در شرایط بحران است.
 آلودگی هوا و لرزش زمین می‌آیند و تمام می‌شوند و می‌روند، اما مدیران باید بمانند تا در شرایط بحرانی بعدی به خدمت‌رسانی و انجام وظایف مدیریتی خود مشغول باشند تا خدای نکرده اوضاع بدتر نگردد. این نامه همچنین افزوده است: ما همین‌جا به کلیه مسوولان نظام اعلام می‌کنیم سلامتی آنها برای ما از هرچیز مهم‌تر است و شایسته است این عزیزان بدون اینکه نگران چیزی باشند، به محض بروز شرایط بحرانی، به مناطق خوش آب وهوا، امن و دور از خطر نقل مکان کنند و از آن مکان به اعمال مدیریت مشغول گردند.

مبارز  
سی و سه پل اصفهان نشست کرد. در پی ادامه حفر تونل مترو و نیز گشودن آب در زاینده‌رود، این پل تاریخی به میزان معتنابهی نشست کرد. انجمن ملی مبارزه با میراث فرهنگی ضمن اعلام این خبر، امیدواری این انجمن را برای تخریب کامل این اثر تاریخی ابراز کرد. این انجمن که نخواست نامش فاش شود، گفت: یکی از عواملی که موجب شده است ما ایرانیان بیش از آنکه به حال و آینده خود توجه داشته باشیم، مشغول فخرفروشی به گذشته می‌باشیم، وجود آثار باستانی و تاریخی فراوان در کشور ماست. این انجمن افزود: ما از هرگونه اقدامی که موجب تخریب این آثار و متعاقب آن توجه ملت ایران به حال و آینده خود شود استقبال می‌کنیم. گفتنی است موضع‌گیری انجمن مبارزه با میراث فرهنگی مورد واکنش منفی بسیاری از اقشار جامعه واقع شده است.

captcha
شماره‌های پیشین