sobhe-no.ir
383
یکشنبه، ۰۳ دی ۱۳۹۶
1
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی: دولت حاضر به اجرای قوانین عملی در زمینه سیاست خارجی نیست

طرح‌هایی که فقط مصرف داخلی دارند

آقای عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با سابقه 13 سال عضویت در شورای نگهبان در همایش ملی «نقش پژوهش در فرآیند قانون‌گذاری» نکاتی مهم را در مورد اشتباهات مجلس در قانون گذاری بیان کرد که مهم‌ترین بخش آن مربوط به مصوبات مجلس شورای اسلامی در حوزه سیاست خارجی بود.

در گفت و گوی «صبح نو» با حمید غلامعلی مطرح شد

توقیف آلبوم خلیج‌فارس و بازگشت دوباره

در اواخر دهه هفتاد، انقلابی در حوزه موسیقی صدا و سیما رخ داد و خوانندگانی با صداهای تازه و البته آشنا وارد شدند و طرفدارانی هم به دست آوردند. در این میان اما خوانندگانی بودند که قبل از این انقلاب موسیقایی آمده و مطرح هم شده بودند. آقای حمید غلامعلی یکی از آنهاست. وی با قطعات «وسعت سبز»، «مادر»، «قبیله عشق» و...مطرح شد و به یکباره از حوزه موسیقی فاصله گرفت. وی با فیلم‌های «غریبانه»، «بالاتر از خطر»، «حامی» و برنامه تلویزیونی «زیر گنبد کبود» هم همکاری موسیقایی داشته است. غلامعلی چند وقتی است که مجدد فعالیت خود را آغاز کرده و به همین بهانه با وی گفت و گو کرده‌ایم.

نمایندگان مجلس در گفت و گو با صبح نو پاسخ می‌دهند

رابطه گرانی سوخت واشتغال

«اشتغال فراگیر» یکی از مهم‌ترین مبانی لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ است که رییس‌جمهور در صحن علنی مجلس بر آن تاکید کرد؛موضوعی که قرار است با افزایش قیمت حامل‌های انرژی به ویژه افزایش نرخ بنزین تا 1500‌تومان حاصل شود!

اتهام تجاوز به یک ستاره دیگر هالیوودی

«راکی» ناک‌اوت می‌شود؟

درادامه موج رسوایی‌های جنسی هالیوودی‌ها، این بار به سیلوستراستالونه، ستاره مشهور هالیوودی، اتهام تجاوزجنسی وارد شد.

رییس پارلمان اردن به زودی به تهران سفرمی کند

چرخش اردن

روزنامه‌نگارسرشناس فلسطینی‌تبار با اشاره به اینکه اردن در دنباله‌روی از سیاست‌های عربستان دچار اشتباه شد، تأکید کرد که «أمان» اکنون در حال اصلاح رویکرد سیاسی خود است و در یک چرخش سیاسی به طرف سوریه و جمهوری اسلامی ایران گام برداشته است.

گفت‌وگو با مسعود معینی‌پور، مدیر جدید شبکه 4 سیما

به حرف محافظه‌کاران گوش نمی‌دهم

خبر انتصاب آقای مسعود معینی‌پور، عضو هیات علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) به مدیریت شبکه 4 سیما واکنش‌های مختلفی را برانگیخت. این واکنش‌ها عمدتاً از جانب جوانان «جناح مؤمن فرهنگی» مثبت بود. واکنش‌هایی که نشان از امیدهای تازه برای استفاده از ظرفیت شبکه 4 سیما در جهت تحقق اهداف رسانه‌ای انقلاب دارد. در گفت‌وگو با او، این امیدها و الزامات تحققش را به بحث گذاشتیم.

راه حل‌های كارآمد در نرخ گذاری بنزین

سرمقاله

مجلس در حکم ناظر

رییس سازمان محیط زیست با انتقاد شدید از کوتاه‌آمدن دستگاه اجرایی در برابر صنعت

افشا می‌کنم

رییس جدید سازمان محیط زیست از زمان انتصاب بر مسند این سازمان، حاشیه‌های زیادی را رقم زده است و حداقل هفته‌ای یکی دو مورد پیدا می‌شود که رییس سازمان محیط زیست یک طرف آن باشد. حاشیه‌سازی این رییس که انگار کاری جز این ندارد، توجه بیشتر رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

شماره‌های پیشین