sobhe-no.ir
321
چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
15
حاشیه‌سازی سریال‌شبکه‌یک

«گسل» تکان‌داد

سریال تلویزیونی «گسل» به کارگردانی آقای علیرضابذرافشان و تهیه‌کنندگی آقای محسن چگینی از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

خبر

صبح نو

خبر

مداحان ‌نوجوان ‌در شبکه ‌دوسیما
شبکه دو سیما در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدا... حسین ؟ع؟ برنامه «نو نوایان» را برای گروه سنی نوجوان تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه با محوریت استعدادیابی مداحان نوجوان، هدف‌های خود را تأثیر آموزه‌های زندگی اهل بیت ؟عهم؟ بر سبک زندگی نوجوانان، آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان با آموزه‌های کربلا و آموزش اصولی شیوه‌ها و راهکارهای عملی و اجرایی مداحی و مرثیه‌سرایی اهل بیت؟عهم؟ برگزیده است.
شرکت‌کنندگان در این برنامه که در گروه سنی 10 تا 16 سال قرار دارند طی فراخوانی تا پانزدهم شهریورماه یک دقیقه از فیلم مداحی خود را ارسال کرده‌اند. سپس پیشکسوتان مداحی یا همان پیرغلامان حسینی از میان فیلم‌های رسیده دست به انتخاب زده و طی آموزش‌هایی این نوجوانان در مراحل مختلف به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و در نهایت افراد برگزیده معرفی می‌شوند.
«نو نوایان» محصول گروه کودک و نوجوان با همکاری کانون مداحان استان تهران و به تهیه‌کنندگی و اجرای سید اسماعیل موسوی و امیر کیانی است که در ایام محرم هر روز ساعت 19:00 روانه آنتن خواهد شد.

تصویربرداری «عقیق» ازمرز 60 درصد گذشت
تصویربرداری «عقیق» به کارگردانی آقای بهرنگ توفیقی که در ماه محرم پخش خواهد شد از مرز ۶۰ درصد گذشت.
به گزارش روابط عمومی سریال، تصویربرداری سریال محرمی «عقیق» به تهیه‌کنندگی آقای محمدرضا شفیعی همچنان در شهرک سینمایی غزالی ادامه دارد و در حال حاضر بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی به همراه هنروران مقابل دوربین آقای بهنام کریمی حضور دارند.
همزمان مراحل تدوین این پروژه توسط آقای امیر شیبان خاقانی و صداگذاری آن توسط آقایان امین شریفی و بابک شکیبا در حال انجام است.
همچنین در‌حالی‌که بیش از ۶۰ درصد از پروژه مقابل دوربین رفته است
لوگوی سریال «عقیق» با طراحی «خانه طراحان انقلاب اسلامی» رونمایی شد.
سریال «عقیق» عاشقانه‌ای است در دل تاریخ که آقای سعید نعمت الله آن را در ۱۰قسمت برای پخش در ماه محرم به نگارش در آورده است. بعد از «پشت بام تهران» و «زیر پای مادر»، «عقیق» سومین همکاری مشترک او با بهرنگ توفیقی به حساب می‌آید.

پروژه‌ موسی ‌حدود  ۳۰۰ لوکیشن‌ دارد
طراح صحنه و لباس سریال حضرت موسی؟ع؟ از جزئیات طراحی دکورهای این سریال -که به ۳۰۰ لوکیشن می‌رسد- سخن گفت.
آقای مجید میرفخرایی به مهرگفت: مشغول تحقیق درباره طراحی پروژه تلویزیونی موسی هستم که قرار است در شهرک دفاع مقدس در ادامه دکورهای سریال حضرت یوسف؟ع؟در فضای وسیع‌تری دکورهای آن ساخته شوند. گروه وسیعی را برای کار آماده کرده‌ام تا به‌زودی ساخت را شروع کنیم. سیداحمد میرعلایی تهیه کننده پروژه نیز اقدامات لازم را انجام داده تا کار به کارگردانی آقای جمال شورجه آغاز شود.
طراح صحنه سریال «در چشم باد» درباره جزئیات دکورهای سریال موسی توضیح داد: این پروژه حدود ۳۰۰ لوکیشن دارد که اصلی‌ترین آن در شهرک دفاع مقدس و ساخت سوله به شکل داخلی است. در سریال حضرت یوسف‌؟ع؟ از سوله‌های خارج از شهرک استفاده کردیم که متاسفانه تغییر کاربری داده شد و فضای داخلی قصرها از بین رفت ولی این بار تصمیم بر ساخت سوله برای دکورهای ماندگار داریم.
میرفخرایی در پایان درباره طراحی لباس‌های این سریال نیز عنوان کرد: حدود سه هزار دست لباس پیش بینی شده است که برای خرید پارچه به هند می‌رویم که تنوع زیادتری در پارچه دارد و ارزان است. همچنین ساخت وسایل صحنه هم زمان‌بر است و به‌زودی طراحی آن شروع می‌شود.

تصویربرداری «محکومین» در زندان ‌قصر
مجموعه تلویزیونی «محکومین» در ادامه تصویربرداری، دیروز به لوکیشن زندان قصر رفتند.
به گزارش صبا، موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده است تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود. روز گذشته پس از فیلمبرداری سکانس‌های خیابانی، سکانس‌های مربوط به مرکز توانبخشی زعفرانیه تهران ضبط شد. سه‌شنبه ۲۸شهریور و در ادامه تصویربرداری این مجموعه، گروه تولیدی به باغ موزه قصر رفت و تا یکشنبه دوم مهر در این لوکیشن مستقر
خواهند بود.
لوکیشن زندان، مربوط به اپیزود نخست سریال محکومین به‌نام «شروع دوباره» است که اکنون مراحل پایانی فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد.
مجموعه تلویزیونی «محکومین» به کارگردانی آقای سید جمال سیدحاتمی و تهیه‌کنندگی آقای بهروز مفید، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.

captcha
شماره‌های پیشین