sobhe-no.ir
223
یکشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
10
اولین مناظره زنده تلویزیونی‌برگزارشد

پاس گل آقای مجری به دولت

نخستین مناظره زنده تلویزیونی کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری با حواشی مختلفی در روز جمعه برگزار شد.

خبر

صبح نو

خبر

«آرماندو» به کلینیک رسید
تصویربرداری سریال «آرماندو» به کارگردانی آقای احسان عبدی پور و تهیه کنندگی ایرج محمدی به قسمت ۶ رسید و گروه تولید این روزها در کلینیکی حوالی خیابان مطهری مشغول به کارند.
به گزارش فارس، تاکنون 6 قسمت از این سریال تصویربرداری شده و تدوین نیز به صورت همزمان درحال انجام است. در این سکانس آقایان و خانم‌ها حمیدرضا آذرنگ، الیکا عبدالرزاقی و علی مسعودی به ایفای نقش می‌پردازند.
بیمارستان، خانه‌ای در استان البرز، شهرک غزالی و ... از دیگر لوکیشن‌های این سریال هستند.
در خلاصه داستان «آرماندو» آمده است: داستان این سریال پسر خوش‌دل و مهربانی است که تلاش می‌کند مشکلات خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند؛ او در این مسیر درگیر موقعیت‌هایی جذاب و نفس گیر می‌شود.
آقای حمیدرضا آذرنگ و خانم مرجانه گلچین در این سریال نقش یک خواهر و برادر با نام‌های آرمان و صاب جان و عبدالرزاقی نقش مهتاب را ایفا می‌کنند.
توقف پخش «چشم شب روشن»
برنامه«چشم شب روشن» تا پایان ضبط برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری پخش نمی‌شود.
ضبط یکی از برنامه‌های ویژه انتخابات ریاست جمهوری با حضور 6 نامزد این انتخابات در محل استودیوی پخش «چشم شب روشن» به توقف پخش این مجله پرطرفدار منجر شده است.
از هفته گذشته با توجه به اهمیت و اولویت موضوعی این ویژه برنامه‌ها برای تمام مردم ایران و به سبب همراهی در بزرگ‌ترین رقابت سیاسی چهار ساله کشور این برنامه پخش نمی‌شود.
بدیهی است بلافاصله پس از پایان تولید این ویژه برنامه‌ها، «چشم شب روشن» با اجرای آقای محمد صالح علا و به تهیه کنندگی آقای امیر قمیشی از شبکه چهار به آنتن باز می‌گردد.
فضای دهه ۵۰
در «تاریکی شب، روشنایی روز»
کارگردان سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» گفت: برای تولید این سریال در فاز گذشته،‌ به دکورسازی و بازسازی برخی فضاها نیاز داریم و باید دهه ۵۰ را به خوبی نشان دهیم.
آقای«حجت قاسم زاده اصل» کارگردان سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» با اشاره به آغاز پیش تولید فاز گذشته این سریال، به فارس گفت: مدتی است که وارد مرحله پیش تولید این سریال شدیم.
وی در ادامه تصریح کرد: برای تولید این سریال در فاز گذشته،‌ به دکورسازی و بازسازی برخی فضاها نیاز داریم و باید دهه 50 را به خوبی نشان دهیم و در این بخش بیشترین تلاشمان روی انتخاب لوکیشن‌هاست. از آنجایی که این مراحل هزینه بر است و ما با کمبود بودجه مواجه بودیم، نتوانستیم بلافاصله بعد از تولید فاز اول، فاز دوم را مقابل دوربین ببریم.
سریال «تاریکی شب روشنایی روز»در 16 قسمت 45 دقیقه‌ای به قلم حجت قاسم زاده اصل در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی به نگارش درآمده است.
پخش یک سریال جدید از شبکه یک
مجموعه تلویزیونی اپیزودیک «دیوار شیشه‌ای» به کارگردانی مشترک آقایان راما قویدل، نوید میهن‌دوست و احمد معظمی از شب گذشته (نهم اردیبهشت ماه) به روی آنتن شبکه یک سیما رفت.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سریال «دیوار شیشه‌ای» به تهیه‌کنندگی آقای اکبر تحویلیان در ۲۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای تولید شده است که در آن کاراکترهای مهمان، داستان زندگی خود را در استودیو برنامه‌ای به نام دیوار شیشه‌ای، به عنوان خاطره برای مخاطبان تلویزیون تعریف می‌کنند.
این مجموعه تلویزیونی قصه‌های به هم پیوسته دارد که ضمن روایت یک داستان اصلی، در هر قسمت قصه مستقلی را هم به تصویر می‌کشد. داستان ثابت سریال دیوار شیشه‌ای به اتفاقات زندگی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی یعنی «سارا» با بازی خانم حدیثه تهرانی با همسرش آقای «فرهاد رئوف» با بازی آقای مجید واشقانی که مجری برنامه هم هست، می‌پردازد.
همچنین تیتراژ پایانی سریال «دیوار شیشه‌ای» را آقای فرهاد هراتی با ترانه‌ای از زنده‌یاد افشین یداللهی خوانده است.

 

captcha
شماره‌های پیشین