sobhe-no.ir
209
چهارشنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۶
15

خبر

«صبح نو» برنامه‌های ترکیبی تلویزیون را بررسی می‌کند

درانتظار منچ و مارپله!

در ایام نوروز، چند برنامه ترکیبی از تلویزیون روی آنتن رفت که از آن بین دو برنامه «بوی عیدی» و «زمانی برای خندیدن» بررسی می‌شود.

صبح نو

خبر

بازگشت کیانوش عیاری به تلویزیون
پیش‌تولید کار جدید آقای کیانوش عیاری در تعطیلات نوروز آغاز شده و هم اکنون گروه در حال انتخاب لوکیشن هستند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، آقای «حسن آقاکریمی» مدیر تولید سریال تلویزیونی «۸۷ متر» در خصوص آخرین وضعیت ساخت این سریال گفت: در تعطیلات نوروز پیش‌تولید کار آغاز شده و هم‌اکنون در حال انتخاب لوکیشن و هماهنگی برای انتخاب بازیگران هستیم.
او افزود: لوکیشن‌های این مجموعه در تهران و بخشی از آن در یکی از کشورهای آسیای میانه خواهد بود. این تهیه‌کننده اضافه کرد: موضوع این سریال طنز است و قصه آن مربوط به آپارتمانی خواهد بود که به چند نفر فروخته می‌شود.
آقاکریمی اذعان داشت: حدود یکسال فیلمبرداری برای این سریال در نظر گرفتیم و در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای آماده خواهد شد.
قصه «پایتخت ۵» از ایران آغاز می‌شود
کارگردان سریال «پایتخت ۵» اعلام کرد که تاکنون ۶ قسمت از فیلمنامه این سریال به نگارش درآمده است.
آقای «سیروس مقدم» درباره جزئیات «پایتخت ۵» که قرار است ۲۵ فروردین کلید بخورد گفت: «پایتخت ۵» در حال نگارش است و قصه قرار است از ایران و از شمال کشور شروع شود.
وی ادامه داد: تاکنون حدود ۶ قسمت نوشته شده است چراکه سه قسمت اول این سریال در شمال کشور می‌گذرد و پیش درآمدی هم در این سه قسمت بر رفتن آنها به خارج وجود دارد.
به گزارش مهر، مقدم با اشاره به سفر به خارج از کشور که هنوز مقصد قطعی آنها مشخص نیست، بیان کرد: ما چهار قسمت را در خارج از کشور تصویربرداری می‌کنیم و بعد عوامل دوباره به ایران بازمی‌گردند و بعد به جنوب می‌روند.
سریال «پایتخت ۵» به تهیه‌کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم تازه‌ترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که با حضور بازیگران اصلی پایتخت از جمله آقایان و خانم‌ها محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه، سارا و نیکا فرقانی و با اضافه شدن بهرام افشاری خود را برای پخش از شبکه یک سیما آماده می‌کند.
«کام شیرین» بر زبان مدیرشبکه دو
مدیر شبکه دو سیما با اشاره به اینکه برنامه «کام شیرین» به خوبی به نیازهای مخاطبان پاسخ می‌دهد، از این برنامه به‌عنوان برنامه‌ای با درایت و هوشیار نام برد.
آقای«محمدرضا جعفری جلوه» مدیرشبکه دو سیما به فارس گفت:
«کام شیرین» یک تجربه بدیع و موفق در تلویزیون و در سیمای جمهوری اسلامی ایران قلمداد می‌شود.
وی همچنین تصریح کرد: این برنامه فعالیت خود را در حوزه مهارت‌های زندگی و فعالیت آموزشی خود به شکل جدی، با کیفیت و جذابیت بالایی انجام می‌دهد. جعفری جلوه اظهار کرد: همچنین خدا را شکر این برنامه در زمینه ساختار نیز، ساختاری متنوع و جدید دارد.
برنامه تلویزیونی «کام شیرین» به تهیه‌کنندگی آقایان «مرتضی یعقوبی» و «محمد سلیم‌کیا» شنبه تا سه شنبه ساعت 11 صبح با حضور آقای دکتر «هومن نامور» کارشناس روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. تکرار هر برنامه نیز همان شب ساعت 23:50 پخش می‌شود.
مهاجرت‌‌های غیر قانونی در نمایش
«تو با کدام باد می‌روی»
نمایش «تو با کدام باد می‌روی» به نویسندگی آقای «جمال هاشمی» و کارگردانی آقای «کمال هاشمی»،‌ تولید مشترک ایران و سوییس در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.
کمال هاشمی کارگردان نمایش «تو با کدام باد می‌روی» عنوان کرد:‌ این نمایش از 22 فروردین ماه هر شب ساعت 19 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. این نمایش درباره مهاجرت است، تولید مشترک ایران و سوییس که دو سال پیش در فستیوال این کشور براساس فراخوان، شرکت داده و پذیرفته شد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا این نمایش مستند و در قالبی شبیه نمایش مأنوس است،‌ گفت: من آن نمایش را ندیدم، البته تعریفش را شنیده‌ام اما این کار مستند نیست البته اصل موضوع واقعی و براساس مشکلات مهاجران طراحی شده اما داستان‌گونه براساس یک موقعیت خاص افرادی را که غیر قانونی وارد مرز کشوری می‌شوند درگیر خود می‌کند. وی در ادامه گفت: به‌طور خلاصه 5 مهاجر غیر قانونی پس از عبور از 6 مرز و در آستانه رد شدن از مرز هفتم دچار خطرات و مشکلات زیادی می‌شوند... در نهایت این داستان به هفت‌خان رستم هم ارجاع شده است.

captcha
شماره‌های پیشین