sobhe-no.ir
151
سه شنبه، ۰۷ دی ۱۳۹۵
6
«صبح نو» فایل صوتی مختاباد را منتشر کرد

حافظی در پاسخ به سؤالات مختاباد: «تحریف کردند!»

اصول‌گرای سابق شورای شهر تهران درآخرین توئیت خودکنایه‌ای به مصاحبه دیروز روزنامه صبح نو با آقای عبدالحسین مختاباد زده و مدعی شده است که این رسانه درصدد تفرقه بین اعضای شورای شهر است! آقای رحمت‌الله حافظی که به گفته دادستان تهران یکی از چهره‌های مرتبط با پرونده یاشار سلطانی بوده و تقریباً سرشاخه موج‌های خبری علیه شهرداری تهران است؛ درتوئیت خود نوشته است: «رسانه تحت امر قالیباف با اعضای شورا مصاحبه می‌کند و با تحریف گفتار آنان درصدد ایجاد تفرقه بین آن‌هاست تا جناب شهردار راحت‌تر حکومت نماید.»

آزمونی برای مبارزه ساختاری با فساد

قاضی عسکر: راضی به رفتن اوحدی نبودم

صبح نو

قاضی عسکر: راضی به رفتن اوحدی نبودم

حجت الاسلام سیدعلی قاضی عسکر در مراسم تودیع و معارفه ریاست سازمان حج و زیارت با اشاره به خدمات آقای سعید اوحدی رییس سابق سازمان حج و زیارت گفت: در دوران پس از انقلاب مسوولان زیادی عهده دار ومسوولیت حج بودند که هر یک به نوبه خود خدمات ارزنده ای داشتند. وی ادامه داد: اوحدی سابقه خدمت در بعثه مقام معظم رهبری را نیز دارد.
نماینده مقام معظم رهبری در امور حج و زیارت ادامه داد: اوحدی در دوره خدمت خود نشان داد در سازمان حج و زیارت کسی به دنبال سودجویی نیست. کاهش هزینه‌های حج و بازگرداندن مبالغی به حاجیان در دوره وی اتفاق افتاد. همچنین ترمیم حقوق کارکنان سازمان در دوره ایشان انجام شد. حجت الاسلام قاضی عسکر با بیان اینکه اوحدی همکاری قابل توجهی با بعثه داشت اضافه کرد: هرگز راضی نبودم ایشان از حج و زیارت برود اما حکم معاون رییس جمهور و تاکید خودشان بر دو شغله نبودن، سبب جدایی وی از حج و زیارت شد.
وی با اظهار امیدواری برای موفقیت رییس سابق سازمان حج و زیارت در مسوولیت جدید گفت: مجموعه کارکنان در دفاتر زیارتی مشکلات بسیاری دارند که منتفی شدن حج بر مشکلات آنان افزوده است.
نماینده ولی فقیه در حج و زیارت افزود: اگر لازم است شورای عالی حج تشکیل شود زیرا بحث آزادبرها مسائل زیادی را برای زائران ایجاد کرده است و در مواردی زائران را رها کرده اند. در اربعین هم یک میلیون نفر خارج از سامانه سما در مرزها سرگردان شدند.
قاضی عسکر ادامه داد: در تلاشیم مقدمات حج و عمره را فراهم کنیم و امیدواریم عربستان شرایط ما را بپذیرد.
وی تاکید کرد: رییس جدید سازمان حج و زیارت هم از گذشته تلاش های جدی برای سازماندهی حج داشته است و امیدواریم در مسوولیت جدید با موفقیت گام بردارد.

captcha
شماره‌های پیشین