sobhe-no.ir
1462
چهارشنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
5
گزارش

جانباختگان سیل کشور به 76نفر رسید

شمار جانباختگان سیل و آبگرفتگی در کشور برابر تازه‌ترین گزارش‌های دریافتی، ۷۶نفر است. اجساد این افراد به پزشکی قانونی منتقل شده و بررسی اولیه حاکی از مرگ آن‌ها در پی سیل است

اجرای ۹۵درصد از طرح نسخه‌‌پیچی آنلاین

آخرین نشانی خود را به ثبت‌احوال اعلام کنید

یک پاراگراف ، یک خبر

صبح نو

اجرای ۹۵درصد از طرح نسخه‌‌پیچی آنلاین

رییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه بیش از ۹۵درصد از طرح نسخه‌نویسی آنلاین و پرونده الکترونیک سلامت اجرا شده است، گفت: با اجرای این طرح اولین گام در هوشمندسازی حوزه بهداشت و درمان در کشور برداشته شد.
وی با اشاره به اجرای پرونده الکترونیک سلامت و نسخه‌نویسی آنلاین در گام اول هوشمندسازی حوزه سلامت بیان کرد: مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در نظر دارد به‌سمت یکپارچه‌سازی سامانه‌های مختلف بیمارستانی و مانیتورینگ بیماران در همه مراکز بهداشتی و درمانی کشور حرکت کند.
رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت با اشاره به گسترش فناوری اطلاعات در دنیا در حوزه متاورس و هوش مصنوعی اظهار کرد: در برخی از کشورهای توسعه‌یافته در حوزه مشاوره‌های بهداشتی و درمانی دنیای متاورس و هوش مصنوعی وارد شده و خدمات بسیار خوبی درحال ارائه است که در آینده چندان دور باید در این مسیر حرکت کنیم.

captcha
شماره‌های پیشین