sobhe-no.ir
1462
چهارشنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
2
خبر

فروپاشی رژیم‌صهیونیستی امری حتمی است

دولت بار دیگر تعیین تکلیف حقوق بازنشستگان را به هیات امنای تامین اجتماعی سپرد

بازگشت به نقطه اول

بازگشت موضوع به سازمان تامین‌اجتماعی و ماموریت یافتن این سازمان برای تعیین‌تکلیف حقوق بازنشستگان، درواقع نوعی بازگشت به نقطه اول ازسوی دولت به شمار می‌آید چراکه براساس قانون، این هیات وظیفه تعیین دستمزد بازنشستگان را برعهده دارد

لزوم توجه به واقعیات در برنامه هفتم توسعه

صبح نو

خبر

فروپاشی رژیم‌صهیونیستی امری حتمی است

سیدکمال خرازی، رییس شورای راهبردی روابط خارجی روز گذشته(سه‌شنبه) در ملاقات «زیاد نخاله»، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی که در محل این شورا برگزار شد، تصریح کرد: رژیم‌صهیونیستی یک رژیم آپارتاید است و اینکه سازمان ملل آن رژیم را آپارتاید خوانده است، از نظر بین‌المللی اهمیت فراوانی دارد. قانون طبیعت این است که سرنوشت رژیم‌های آپارتاید به فروپاشی بینجامد.
وی حمایت از مقاومت اسلامی در فلسطین را بخشی از راهبرد کلان جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود: امروز رژیم‌صهیونیستی در محاصره مقاومت است و اگر خودتان را جای صهیونیست‌ها قرار دهید، متوجه می‌شوید که چقدر نگران بقای خود هستند.
رییس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید بر افزایش روزافزون قدرت جمهوری اسلامی ایران و جریان مقاومت در منطقه، گفت: آنچه امروز تحت عنوان عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم‌صهیونیستی شنیده می‌شود، صرفا علنی شدن روابط غیرعلنی آن کشورها با رژیم‌صهیونیستی است. آن کشورها در گذشته نیز حمایتی عملی از فلسطین نکردند، بلکه زمینه‌ساز سازش با رژیم اسرائیل بودند.
خرازی با بیان اینکه سفر اخیر، رییس‌جمهور آمریکا به منطقه جز شکست دستاورد دیگری نداشت و با اشاره به تحرکات و تلاش‌های رژیم‌صهیونیستی برای بهره‌برداری تبلیغاتی از این سفر، تاکید کرد: این وضعیت به‌خوبی نشان می‌دهد که رژیم‌صهیونیستی با چه مشکلاتی در درون خود مواجه است.
در این ملاقات، زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی نیز با تبیین شرایط میدانی و وضعیت امیدوارکننده نیروهای مقاومت فلسطینی، از حمایت‌های بی‌دریغ جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و آرمان فلسطین قدردانی و ابراز اطمینان کرد به یاری خدا، نیروهای مقاومت در سراسر منطقه پیروزی نهایی را در برابر رژیم‌صهیونیستی رقم خواهند زد.

captcha
شماره‌های پیشین