sobhe-no.ir
1461
سه شنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
5
گزارش

استفاده ۲۴درصدی از ماسک در موج هفتم کرونا

میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور در هفته منتهی به هشتم مردادماه ۱۴۰۱، به پایین‌ترین حد خود رسیده است

آخرین وضعیت عملیات امدادونجات سیل در کشور

سیلاب دوای درد کم‌آبی تالاب‌ها نیست

یک پاراگراف ، یک خبر

صبح نو

یک پاراگراف ، یک خبر

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران با اشاره به اهمیت وجود مهدهای کودک در ادارات برای راحتی حال مادران شاغل، گفت: باتوجه‌به تاکیدات قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در راستای حمایت از مادران شاغل، پیگیر فراهم‌سازی تمهیدات لازم برای ایجاد مهدهای کودک استاندارد در ادارات هستیم تا مادران شاغل بتوانند با طیب‌خاطر در محل کار خود مشغول‌به‌کار باشند.
 بنابر اعلام وزارت بهداشت، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت‌میلیون و ۴۰۰هزار و ۷۲۵ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ساعت گذشته، ۶۲بیمار مبتلابه کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری، به ۱۴۲هزار و ۶۰نفر رسید.
 سرپرست دفتر حفاظت و مدیریت حیات‌‌وحش ضمن اشاره به احتمال باردار شدن «ایران» - یوزپلنگ ماده پارک ملی توران- در فصل جفت‌گیری امسال از وضعیت نسبتا پایدار «پیروز» - توله‌یوز- در سه‌ماهگی خبر داد؛ البته تا شش‌ماهگی نیازمند توجه ویژه است.
 سازمان تامین‌اجتماعی اعلام کرد: مدت مرخصی زایمان برای تمام زنان بیمه‌شده شاغل در کارگاه‌های مشمول قانون تامین‌اجتماعی که دارای رابطه مزدبگیری با کارفرما هستند، ۹ماه است.
 رییس مدارس غیردولتی با بیان اینکه تاکنون دوهزار گزارش به سامانه مدارس غیردولتی ارسال شده است، گفت: هیچ‌یک از این گزارش‌ها و شکای‌ها در مورد شهریه بالاتر از نرخ مصوب نبوده است. اجبار برخی مدارس به ثبت‌نام در دوره‌های فوق‌برنامه، کیفیت ضعیف برخی معلمان در برخی مدارس غیردولتی، ثبت‌نام بیش از ظرفیت مدرسه و نارضایتی بابت امور فوق‌برنامه و فرهنگی ازجمله شکایات مطرح‌شده در سامانه بوده است.

captcha
شماره‌های پیشین