sobhe-no.ir
1461
سه شنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
2

یک پاراگراف ، یک خبر

قرار است رییس‌جمهوری برای سه صندلی هیات وزیران نفرات موردنظر خود را به مجلس معرفی کند

سه وزیر جدید در راه بهارستان

درباره اینکه قرار است چه افرادی برای سه صندلی هیات‌وزیران به مجلس معرفی شوند، گمانه‌زنی‌هایی در فضای رسانه‌ای به وجود آمده است که البته هیچ‌کدام قطعی نیستند و باید منتظر تصمیم قطعی رییس‌جمهوری بود

بازداشت اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهائیت

صبح نو

بازداشت اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهائیت

وزارت اطلاعات روز گذشته در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) شماری از اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهائیت را بازداشت کردند. متهمان بازداشت‌شده مستقیما با کانون صهیونیستی موسوم به بیت‌العدل مستقر در فلسطین اشغالی در ارتباط تشکیلاتی بودند. یافته‌های مستند اطلاعاتی حکایت دارند که کانون پیش‌گفته، سال گذشته راهبرد احیای تشکیلات فرقه‌ ضاله‌ بهائیت در ایران را تحت عنوان «خط تبلیغ تهاجمی» و ماموریت ویژه‌ جمع‌آوری هدفمند اطلاعاتی به شبکه‌ بازداشت‌شده ابلاغ کرده بود.
این اطلاعیه می‌افزاید: همچنین ماموریت‌های تبلیغ گسترده‌ آموزه‌های استعمارساخته‌ بهائیت و نفوذ در محیط‌های آموزشی در سطوح مختلف و به‌طور خاص مهدکودک‌های سراسر کشور را محوّل کرده بودند. علاوه‌بر آن اعضای هسته‌ بازداشت‌شده، ملاقات‌های متعددی با کادر مرکزیت حزب صهیونیستی در خارج از کشور داشته و گزارش عملکرد نوبه‌ای پیرامون ماموریت‌های پیش‌گفته به‌ویژه ترویج سازمان‌یافته‌ بی‌حجابی در ایران را به مرکز توطئه‌ مستقر در فلسطین اشغالی ارائه می‌داد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: وزارت اطلاعات اعلام می‌نماید که فارغ از سناریوهای تبلیغاتی و جنگ روانی بلندگوهای غربی صهیونیستی، با عزم و اراده‌ جدی به وظیفه‌ خود در قبال عوامل جاسوسی و هجمه به دین و فرهنگ و هویت ایرانی- اسلامی کشور و مزدوران رژیم اشغالگر قدس عمل کرده و خواهد کرد. ان‌شاءالله.
 

captcha
شماره‌های پیشین