sobhe-no.ir
1461
سه شنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
2

یک پاراگراف ، یک خبر

قرار است رییس‌جمهوری برای سه صندلی هیات وزیران نفرات موردنظر خود را به مجلس معرفی کند

سه وزیر جدید در راه بهارستان

درباره اینکه قرار است چه افرادی برای سه صندلی هیات‌وزیران به مجلس معرفی شوند، گمانه‌زنی‌هایی در فضای رسانه‌ای به وجود آمده است که البته هیچ‌کدام قطعی نیستند و باید منتظر تصمیم قطعی رییس‌جمهوری بود

بازداشت اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهائیت

صبح نو

یک پاراگراف ، یک خبر

مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه فوق‌العاده (دوشنبه ۱۰مردادماه) که به ریاست آیت‌الله آملی‌لاریجانی و با حضور رؤسای قوای مقننه و قضاییه، دبیر و اکثریت اعضای مجمع برگزار شد، به بحث درباره سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه پرداخت و بررسی آن را ادامه داد. بندهای مربوط به «مواجهه موثر با پدیده تغییر اقلیم، خشکسالی و کمبود آب» و «امنیت انرژی» در سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
  
«تینگ‌تینگ لیو»، خبرنگار شبکه «TVBs» تایوان با انتشار پیامی در توییتر خود مدعی شد که «نانسی پلوسی»، رییس مجلس نمایندگان آمریکا امشب (سه‌شنبه) وارد تایوان خواهد شد. وی مدعی شد این خبر را به نقل از «منابع آگاه» منتشر می‌کند.
  
منابع ژاپنی از حادثه‌ای که در یک نیروگاه هسته‌ای این کشور رخ داده است، خبر دادند. خبرگزاری کیودو ژاپن گزارش داد که هفت تن آب رادیواکتیو از راکتور سوم نیروگاه هسته‌ای «میهاما» در فوکوی در سواحل شرقی این کشور نشت کرده است. براساس این گزارش، این نشتی در داخل راکتور سوم این نیروگاه رخ داده است.
 
احمد وحیدی روزگذشته (دوشنبه) در حاشیه نشست ستاد اربعین در گفتگویی درباره تیراندازی و درگیری روز گذشته مرزبانان افغانستانی با مرزبانان ایرانی، گفت: متأسفانه مرزبانان افغانستانی نسبت به مسائل مرزی توجیه نیستند. روز گذشته هم به همین دلیل در منطقه‌ای که مردم عزیز ما در آنجا در حال فعالیت بودند به حساب اینکه افغانستانی هستند، برایشان مزاحمت ایجاد کردند که مرزبانان فراجا و آجا مستقر در منطقه مجبور به تذکر شدند.وی افزود: بروز چنین حوادثی که مسبوق به سابقه نیز هست به نفع مسئولان افغانستان نیست، لذا به آن‌ها توصیه می‌کنیم که با توجیه مرزبانان خود از وقوع هرگونه درگیری، پیشگیری کنند. وزیر کشور اظهار کرد: خوشبختانه این درگیری تلفات جانی نداشته است.

captcha
شماره‌های پیشین