sobhe-no.ir
1460
دوشنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
6

صبح نو

جایزه بین‌المللی دکتر عنایت

مرکز پژوهش‌های علمی و مطالعات استراتژیک خاورمیانه با همکاری چندین دانشگاه معتبر، انجمن علمی و موسسات ممتاز و مستقل، نخستین دوره «جایزه بین‌المللی دکتر حمید عنایت» را برگزار می‌کند. از استادان و پژوهشگران ایرانی حوزه مطالعات سیاسی، بین المللی و استراتژیک خاورمیانه در داخل و خارج از کشور دعوت می‌شود تا آثار خود را به دبیرخانه جایزه بین‌المللی دکتر حمید عنایت ارسال کنند.
آثار ارسالی باید مربوط به سه سال اخیر (ابتدای ۱۳۹۸ تا انتهای ۱۴۰۰) باشند و از هر پدیدآورنده، فقط یک اثر برای بررسی پذیرفته می‌شود. جایزه بین‌المللی دکتر حمید عنایت، ازسوی شورای مشاوران عالی علمی هفت‌نفره، یک دبیر علمی و یک نفر به‌عنوان مدیر دبیرخانه سیاستگذاری و راهبری می‌شود. همچنین برنامه اعطای جایزه بین‌المللی دکتر حمید عنایت، دوسالانه است.
علاقه‌مندان می‌توانند نسخه کاغذی اثر خود را به نشانی دبیرخانه (تهران. بلوار کشاورز، خیابان شهید نادری، شماره ۸) ارسال یا آن را در قالب pdf به نشانی cmesst,2022@gmail.com  
ایمیل کنند. 
علاقه‌مندان تا ۲۰مهرماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. همچنین داوری آثار از ۲۱مهر تا ۲۱آذرماه خواهد بود و درنهایت ۲۸آذر ۱۴۰۱ (روز علوم سیاسی) از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.

captcha
شماره‌های پیشین