sobhe-no.ir
1460
دوشنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
3

صبح نو

دشمن در حال عقب‌نشینی از خطوط مقدم است

سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سی‌امین همایش هادیان و مدیران سیاسی سپاه گفت: اینکه دشمن از خطوط مقدم خود که در اعماق ذهن و جغرافیای بشری ایجاد کرده بود درحال عقب‌نشینی است، یک حقیقت است. باید باور کنیم که بین ما و دشمنان ما یک حالت جزر و مد است. هرگاه که ما مد می‌کنیم، دشمن به حالت جزر عقب‌نشینی می‌کند. این مساله دائمی و همیشگی بوده و در همه عرصه‌های انقلاب جاری است.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه مساحت سیاسی آمریکا درحال عقب رفت و شکست است، خاطرنشان کرد: دولت‌سازی‌های متداول آمریکا را که به صورت دومینو درحال شکست است؛ خوب نگاه کنید. به فرار آن‌ها از افغانستان توجه کنید. به شکست‌های آنان در سوریه و مصر نظر کنید. به برنامه‌ها و طرح‌های کلانی که در رژیم‌صهیونیستی به پا کرده بودند ولی به حاشیه کشیده شد دقت کنید. این موارد نشانه‌هایی هستند که از یک اتفاق بزرگ خبر می‌دهند و آن شکست آمریکاست.
سرلشکر سلامی تاکید کرد: دشمنان ما امروز حتی نمی‌توانند به یکدیگر کمک کنند آن‌ها از هم گسسته و جدا شده‌اند، چراکه صیغه اخوت آن‌ها را شیطان رجیم خوانده و عناصر و عواملی که آن‌ها را بهم متصل می‌کند از بین رفته است.
وی با تاکید بر اینکه امروز نه عربستان می‌تواند برای آمریکا کاری کند، نه آمریکا برای عربستان گفت: عربستانی که با پول به کمک آمریکا می‌رسید امروز برای حل مشکلات اقتصادی خود کم‌توان شده است.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه اراده دشمن سست شده، اظهار داشت: دشمن همیشه با اراده شناخته می‌شود. ابزارها تابع اراده‌اند. اراده دشمن سست شده است. یأس و ناامیدی در چهره دشمنان دیده می‌شود. نباید یأس و ناامیدی در ما به وجود بیاید، ناامیدی فقط برای جبهه دشمن است. امید صفت جبهه اسلام است.

captcha
شماره‌های پیشین