sobhe-no.ir
1460
دوشنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
2
نمایندگان مجلس نسبت به بلاتکلیفی در تعیین افزایش حقوق بازنشستگان اعتراض دارند

فرمول جدید برای افزایش حقوق

حدادی: امیدواریم دولت هرچه سریع‌تر مصوبه جدیدی درباره میزان افزایش حقوق بازنشستگان به تصویب برساند و بازنشستگان عزیز از بلاتکلیفی چندماه در افزایش حقوق خود بیرون بیایند

یک پاراگراف ، یک خبر

پنج شهید خان‌طومان شناسایی شدند

پیگیری حاج‌قاسم به ثمر نشست

صبح نو

یک پاراگراف ، یک خبر

سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در سی‌امین همایش هادیان و مدیران سیاسی سپاه با اشاره به اینکه مساحت سیاسی آمریکا درحال عقب رفت و شکست است، خاطرنشان کرد: دولت‌سازی‌های متداول آمریکا را که به‌صورت دومینو درحال شکست است، خوب نگاه کنید. به فرار آن‌ها از افغانستان توجه کنید. به شکست‌های آنان در سوریه و مصر نظر کنید. به برنامه‌ها و طرح‌های کلانی که در رژیم‌صهیونیستی به پا کرده بودند ولی به حاشیه کشیده شد، دقت کنید. این موارد نشانه‌هایی هستند که از یک اتفاق بزرگ خبر می‌دهند و آن شکست آمریکاست.
 
«ولادیمیر پوتین»، رییس‌جمهور روسیه (یکشنبه)، فرمان تصویب دکترین دریایی و منشور ناوگان نظامی روسیه را امضا کرد تا از این طریق «تغییرات در اوضاع ژئوپولیتیکی و نظامی و راهبردی جهان را به حساب آورد».
 
یک مقام ارشد دولت هند روز یکشنبه در زمینه اهمیت «بندر چابهار» گفت، این بندر یکی از مهم‌ترین مکان‌ها برای تجارت جهانی و تجارت دریایی خواهد بود.  به نوشته وبگاه «اوت لوک ایندیا» «ساربادانا سونووال» وزیر بنادر و کشتیرانی هند گفت: «ارتباط بندر چابهار در ایران با دالان حمل‌ونقل بین‌المللی شمال-جنوب، ارتباط با کشورهای آسیای مرکزی و سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد و روابط فرهنگی و سیاسی را تعمیق می‌بخشد.»

captcha
شماره‌های پیشین