sobhe-no.ir
1460
دوشنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
14
موسیقی

زندگی مادران شهدا در مستند رخ مادر

گزارش «صبح‌نو» از نشست خبری پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی

پارک ایده‌ها

مرضیه کیان خبرنگار / اگرچه محدودیتی برای حوزه فرهنگ و هنر نداریم‌ اما موضوعات اساسی از جمله بازی و سرگرمی، صنایع دستی، پوشاک و زیورآلات، گردشگری، سینما، بسته‌بندی، فیلم و انیمیشن، ادبیات فارسی، حقوق، مدیریت، روانشناسی و... مدنظرمان قرار دارد

صبح نو

موسیقی

زندگی مادران شهدا در مستند رخ مادر

مجموعه مستند رخ مادر به نویسندگی و تهیه‌کنندگی امیرحسین اکاتی که به زندگی مادران شهدا می‌پردازد، روی آنتن رفت. «رخ مادر» از شنبه پخش خود را از شبکه یک سیما آغاز کرده است و روزهای زوج یعنی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت۱۸:۳۰ روی آنتن می‌رود. همچنین بازپخش آن روز بعد ساعت۱۲:۴۵ است. قسمت اول این مجموعه مستند با نام نشان طوبی به کارگردانی محمدامین قزاق داستان زندگی مادر سیدرضا میرفاضلی، یکی از ۱۷۵غواص شهید عملیات کربلای۴ بود.
محمدامین قزاق، علی ترابی، سیدمحمدحسین ضرابی و محمد مجیدپور چهار کارگردانی هستند که ساخت این مجموعه مستند ۶ قسمتی را برعهده داشتند. تولید این مجموعه مستند پنج ماه زمان برده و در چهار نقطه ایران از جمله استان‌های مازندران، تهران، کرمان و قزوین فیلمبرداری شده است.
سایر عوامل رخ مادر عبارتند از نویسنده: امیرحسین اکاتی، مشاور پروژه: مرتضی غفوری، مدیر فیلمبرداری: امیرعلی نصیری، تدوین: محمدرضا نبید، صدابردار: ماکان غیوری، طراحی و ترکیب صدا: سعید بابایی، مدیر تولید: نوید حسابی، جلوه‌های بصری: ابوالفضل سیروس‌نژاد و طراحی و نشان پوستر: محمد اسفندیاری.

captcha
شماره‌های پیشین