sobhe-no.ir
1455
دوشنبه، ۰۳ مرداد ۱۴۰۱
2
ابراهیم عزیزی در گفت‌وگو با «صبح‌نو» جلسه کمیسیون امنیت ملی با باقری را تشریح کرد

پافشاری ایران بر انتفاع اقتصادی

مذاکره و گفت‌وگو دوطرفه است و چنانچه راهبردی که جمهوری اسلامی ایران مشخص کرده است طرفین آمادگی داشته باشند و به خواسته‌های بحق ایران تن بدهند

جزییات جدیدی از عملیات دستگیری جاسوسان صهیونیست‌ها در ایران منتشر شد

ناکامی موساد در اصفهان

یک پاراگراف ، یک خبر

صبح نو

جزییات جدیدی از عملیات دستگیری جاسوسان صهیونیست‌ها در ایران منتشر شد

ناکامی موساد در اصفهان

فعالیت‌های مخرب موساد علیه منافع کشورمان که راهبردی همیشگی ازسوی رژیم غاصب بود حالا در ماه‌های گذشته وارد فاز جدیدی شده و از فعالیت علیه منافع ایران به فعالیت در داخل کشور و انجام عملیات‌های ایذایی تبدیل شده است. موساد اگرچه در سال‌های گذشته با ترورها و عملیات‌های پیچیده همواره مردم ایران را آزار داده است اما در این روزها شاهد گسترش فعالیت‌هایش در کشور هستیم.
در این راستا، روز گذشته وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی با انتشار خبر کوتاهی اعلام کرد: شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم‌صهیونیستی که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند، پیش از هر اقدام خرابکارانه‌ای ازسوی سربازان گمنام امام‌زمان(عج) شناسایی و کلیه عناصر عملیاتی بازداشت شدند.
در این اطلاعیه آمده بود که اعضای این شبکه که از طریق یکی از کشورهای همسایه با عوامل سازمان جاسوسی - تروریستی موساد در ارتباط بوده و از اقلیم کردستان وارد کشور شده بودند، با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات عملیاتی و ارتباطی و قوی‌ترین مواد انفجاری، قصد انجام اقدامات خرابکارانه و عملیات تروریستی بی‌سابقه‌ای در برخی نقاط حساس و اهداف ازپیش‌تعیین‌شده را داشتند که با عنایات الهی و عملیات چندمرحله‌ای و پیش‌دستانه‌ مجاهدان گمنام ایران اسلامی جملگی آن‌ها به دام افتاده، تسلیحات، مواد انفجاری، تجهیزات فنی و ارتباطی آن‌ها نیز به‌طور کامل کشف و ضبط شد.
در ادامه این اطلاع‌رسانی «نورنیوز» روز گذشته در خبری اعلام کرد که ضربه به این شبکه درنتیجه یکی از پیچیده‌ترین عملیات‌های دستگاه اطلاعاتی ایران در داخل و خارج از کشور محقق شده است. براساس گزارش دریافتی، شبکه فوق از ماه‌ها قبل با هدایت سرپل سازمان جاسوسی رژیم‌صهیونیستی از طریق اقلیم کردستان عراق وارد ایران شدند و ضمن شناسایی یکی از مراکز حساس کشور در استان اصفهان، قصد داشتند نسبت‌به انفجار آن اقدام کنند.
این گزارش حاکی است؛ عناصر عملیاتی این شبکه، ماه‌ها برای اجرای این عملیات در یکی از کشورهای آفریقایی تحت آموزش بوده‌ و چندین نوبت نیز عملیات موردنظر را به‌صورت شبیه‌سازی‌شده اجرا کردند.
این تیم عملیاتی پیش از ورود به ایران تحت نظارت و رصد دقیق سربازان گمنام امام‌زمان(عج) در وزارت اطلاعات بودند و برای شناسایی تمامی اعضا و مرتبطین داخلی و خارجی آن‌ها ماه‌ها در تور اطلاعاتی وزارت اطلاعات قرار داشتند.
دستگیری اعضای عملیاتی این شبکه پیچیده درحالی انجام شد که حتی مواد منفجره شدیدالانفجار نیز ازسوی این گروه در محل موردنظر کار گذاشته شده و تنها چند ساعت به اجرای مرحله نهایی عملیات تروریستی آن‌ها زمان باقی بود. به‌زودی جزئیات بیشتری از انهدام این شبکه و دستگیری عوامل عملیاتی آن منتشر خواهد شد.
 

captcha
شماره‌های پیشین