sobhe-no.ir
1423
سه شنبه، ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
2

رهبر انقلاب: سلامت نفس و فروتنی، از صفات مرحوم دعایی بود

خطیب زاده: قطعا متناسب با اتفاقی که بیفتد پاسخ‌های خود را خواهیم داد

هشدار ایران به شورای حکام

روزگذشته نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که یکی از موضوعات در دستورکار آن ایران است، در وین آغاز به کار کرد. آمریکا و سه کشور اروپایی عضو برجام (آلمان،‌ فرانسه و انگلیس) قصد دارند در این نشست با صدور قطعنامه‌ای از ایران بابت آنچه «عدم همکاری با آژانس اتمی» خوانده شده انتقاد کنند. قطعنامه‌ای که چشم‌انداز تکمیل موفقیت‌آمیز گفت‌وگوهای وین برای احیای برجام را مبهم‌تر خواهد کرد.

سرمقاله

بلاتکلیفی امریکا

صبح نو

رهبر انقلاب: سلامت نفس و فروتنی، از صفات مرحوم دعایی بود

 رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت مبارز قدیمی و یار دیرین امام بزرگوار حجت‌الاسلام سیدمحمود دعایی را تسلیت گفتند. متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت مبارز قدیمی و یار دیرین امام بزرگوار جناب حجت‌الاسلام آقای سیدمحمود دعایی رحمةالله‌علیه را به خاندان گرامی بویژه همسر و فرزندان مکرّم و نیز مجموعه‌ بزرگ دوستداران و همکاران ایشان تسلیت عرض می‌کنم. ایشان برخوردار از صفات نیک و پسندیده‌ای بودند: صفا و سلامت نفس، فروتنی و ساده‌زیستی، پاکدستی و قناعت، ارادت عمیق و راسخ به امام بزرگوار و انقلاب و پایداری و وفا دار دوستی و رفاقت. گذشته‌ ایشان در عراق و ایران در دوران مبارزات هم فصل مُشبِع دیگری است که موجب رحمت و مغفرت الهی است ان‌شاءالله. از خداوند متعال تفضلاتش را برای آن مرحوم مسألت می‌کنم.
سیّدعلی خامنه‌ای
۱۶ خرداد ۱۴۰۱

captcha
شماره‌های پیشین