sobhe-no.ir
1423
سه شنبه، ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
10
خبر

اخطار دادستانی به ناایمن‌ترین بیمارستان کشور

گزارش حمایت بنیاد برکت از کسب‌وکارهای خانوادگی و ایجاد ۱۲ هزار شغل را بخوانید

سهم 4 درصدی مشاغل خانگی در ایران

اشتغالزایی در خانه می‌تواند تاثیر بسیار بزرگی در ایجاد یک جریان اقتصادی باشد. توجه به ظرفیت‌های اقتصادی کشور برای ایجاد اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و بهبود وضعیت معیشتی مردم جامعه سال‌هاست که مدنظرمسوولان قرار دارد. توسعه مشاغل خانگی به‌ دلیل برخورداری از مطلوبیت‌های فراوان و بازدهی بالا، توان بسیاری برای جامه‌ عمل پوشاندن به برنامه‌های اشتغالزایی در کشور دارد. نقش مشاغل خانگی در توسعه اقتصادی به عنوان یک فعالیت کارآفرینانه امری اثبات شده است در کشورهای توسعه‌ یافته چند دهه از اجرای سیاست‌های حمایتی از مشاغل خانگی می‌گذرد و درصد زیادی از مشاغل در کشورهای پیشرفته به مشاغل کوچک و خانگی وابسته هستند.

جوابیه

سامانه‌های شهرداری برای اطمینان از پایداری موقتا محدود شده است

صبح نو

جوابیه

سامانه‌های شهرداری برای اطمینان از پایداری موقتا محدود شده است

مرکز ارتباطات شهرداری تهران اطلاعیه‌ای درباره اختلال در سامانه‌های شهرداری تهران صادر کرد.
متن اطلاعیه به  ابن شرح است:
«در روزهای اخیر حملات خرابکارانه به برخی سامانه‌های خدماتی شهر تهران با هدف ایجاد نارضایتی و اختلال در خدمت‌رسانی به مردم عزیز صورت گرفت که در همان لحظات ابتدایی توسط کارشناسان فنی، تشخیص و کنترل بر فرآیندها و سامانه‌ها ایجاد شد.
با این حال در حال حاضر برخی از این سامانه‌ها برای اطمینان بیشتر از پایداری و خدمت‌رسانی حداکثری به صورت موقت محدود شده است. به محض اطمینان کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و نهادهای مسوول، این سامانه‌ها به فرآیند خدمت رسانی به مردم شریف تهران ادامه خواهند داد.
شهروندان عزیز تهرانی در صورت بروز هرگونه اختلال یا مشاهده اشکال در سامانه‌ها و خدمات شهرداری تهران می‌توانند با تماس با شماره ۱۳۷ موارد را گزارش کنند.
شهرداری تهران ضمن پوزش از همشهریان عزیز برای مشکلات احتمالی، حداکثر تلاش خود را برای تداوم خدمت‌رسانی مطلوب خواهد داشت.»

captcha
شماره‌های پیشین