sobhe-no.ir
1405
سه شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
13
«صبح نو» کتاب‌های برتر کودک را همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب معرفی می کند

چهار کتاب کودک برای زندگی بهتر

تهمینه حدادی / بدون شک یکی از بخش‌‌های جذاب نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بخش کودک و نوجوان است -اگرچه بهتر است واژه نمایشگاه را همین الان از ذهن‌مان خط بزنیم و یادآوری کنیم که درواقع خیلی از ما در طول سال انتظار می‌کشیم تا به فروشگاه بزرگ کتابی برویم که انواع و اقسام کتاب‌های کودک و نوجوان، آن‌هم با تخفیف برای ما قابل دسترس‌اند- کوتاه آنکه این امکان طی دوسال گذشته برای ما محدود و غیرقابل دسترس بود و اگرچه می‌توانستیم از فروشگاه مجازی این رویداد آثاری را خریداری کنیم اما لذت تورق کتاب‌ها و انتخاب از بین ده‌ها هزار کتاب غیرقابل وصف است.

خبر

تصویب نظام‌نامه اکران سینمای ایران

خبر

«چمدان‌های باز» راهی نمایشگاه شد

صبح نو

خبر

«چمدان‌های باز» راهی نمایشگاه شد

کتاب چمدان‌های باز نوشته سیدمحسن روحانی به چاپ چهارم رسید. این کتاب را می‌توان خرده‌روایت‌های مهاجرت به غرب دانست که ازسوی یک وکیل تحصیلکرده ایرانی در نیویورک نوشته شده است. به گزارش فارس، کتاب چمدان‌های باز نوشته سیدمحسن روحانی به چاپ چهارم رسید. این کتاب را می‌توان خرده‌روایت‌های مهاجرت و مهاجران به ینگه دنیا دانست که ازسوی روحانی، وکیل تحصیلکرده ایرانی در نیویورک نوشته شده است.
توفیق چمدان‌های باز در رسیدن به چاپ چهارم در کمتر از 100 روز نشان می‌دهد کنجکاوی مردم به‌خصوص جوان‌ها درمورد مهاجرت و زندگی در آمریکا جدی است. سیدمحسن روحانی بیش
 از یک دهه تحصیل و اشتغالش در آمریکا را در این کتاب مرور کرده و برخلاف رویه مرسوم خوب یا بد فرض کردن آمریکا و مهاجرت به آنجا، بدون هیجان تلخ و شیرین زندگی در هجران را در اختیار مخاطب خود قرار داده است.
با اینکه این کتاب اولین کتاب روایی نویسنده است ولی علاوه بر حفظ نظرگاه منطقی در قلم و ادبیات هم با استفاده از توصیف و ساختن صحنه‌ها و و شناساندن شخصیت‌ها، بسیار خوشخوان است چنانچه بازخوردهای خوانندگان در 
فضای مجازی موید این مطلب است. این کتاب نشر جام‌جم در ۳۳۶صفحه و با قیمت ۹۵هزار تومان در کتابفروشی‌ها و نمایشگاه کتاب تهران قابل تهیه است.

captcha
شماره‌های پیشین