sobhe-no.ir
1401
یکشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
15
گزارش «صبح‌نو» از حضور پرویز پرستویی در یک نشست سینمایی در آمریکا

حاج کاظم در کالیفرنیا

میلاد نجفی / در روزهای اخیر خبر حضور پرویز پرستویی برای اکران فیلم «داستان‌های هزار و یک روز» در آمریکا منتشر شد. طبق روال اکران‌هایی از این دست، مراسم نقد و بررسی آن فیلم با حضور عوامل آن نیز برگزار شد.

اخبار کوتاه

بچه لوتی تهران

صبح نو

بچه لوتی تهران

 رفتار قابل احترام پرویز پرستویی با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد. سیدمحمود رضوی، از سینماگران و مشاور فرهنگی رییس مجلس در صفحه شخصی‌اش متنی را درباره این اتفاق منتشر کرد.
 رضوی نوشت: شیر، شیر است و مهم نیست سنش چقدر شده باشد یا در سرزمین خودش باشد یا چند هزار کیلومتر آن‌طرف‌تر! #غیرت، #شهامت، #وطن_دوستی و حب وطنت ربطی به نقش ندارد که امروز بگوییم شما برای ما #حاج_حیدر‌ی 
یا #حاج_کاظم! 
شما پرویزخان پرستویی باغیرتی! بچه لوتی تهرون! در نقش جواد کولی هم که بودید باز مرد بودید و لوتی، صادق مشکینی، داوود، سردار راشد، رضا مارمولک و حتی ابراهیم خوش‌لحن در همه این‌ها بامرام و ‌لوتی بودید و غیرت داشتید. راستش زودتر از ضرب دست، چشم‌های‌تان کار این مردک خودفروخته و #وطن_فروش و معاند پولکی را ساخت.
درست گفتید؛ #مرد آن است که در کنار هموطنانش بایستد و بابت تک‌تک غصه‌های آن‌ها اندوهگین شود و برای هرچه که می‌تواند قدم بردارد، از سیستان با #پهلوان رسول خادم تا خوزستان با حبیب‌خان احمدزاده پابه‌پای مردم و کنار آن‌ها رفتید و مردانه ایستادید و این‌بار هم دیدیم که باز مردانه برای وطنت و شرفت ایستادی. مرحبا به غیرت‌تان آقای پرستویی! روح برادر شهیدتان بهروز پرستویی شاد. از دفاع و غیرت خانم گوهر خیراندیش هم باید تشکر و قدردانی کرد.
 

captcha
شماره‌های پیشین