sobhe-no.ir
1337
سه شنبه، ۲۱ دی ۱۴۰۰
15
هفتادونهمین دوره جوایز گلدن‌گلوب برگزار شد

سبقت «ماشینم را بران» از «قهرمان»

هفتادونهمین دوره جوایز گلدن‌گلوب بدون پخش زنده برگزار شد و برندگان این دوره معرفی شدند.

خبر

بی‌تفاوتی نتفلیکس به تهدید صهیونیست‌ها

آغاز اکران مردمی فیلم‌های جشنواره عمار

روایتی خودمانی از عمار

فاطمه مشکانی / در اولین روز از اکران‌های مردمی جشنواره عمار بیش از۳۰فیلم به نمایش درآمد و سینما فلسطین شاهد حضور خانواده‌ها و افرادی بود که برای اکران فیلم‌ها و شرکت در سخنرانی‌ها و ویژه‌برنامه‌ها دورهم گرد آمده بودند.

صبح نو

هفتادونهمین دوره جوایز گلدن‌گلوب برگزار شد

سبقت «ماشینم را بران» از «قهرمان»

هفتادونهمین دوره جوایز گلدن‌گلوب بدون پخش زنده برگزار شد و برندگان این دوره معرفی شدند.

اعلام اسامی برندگان گلدن‌گلوب شب پیش (بامداد ۲۰دی) از طریق توییتر صورت گرفت و هیچ رسانه جمعی یا چهره مشهوری در این رویداد حضور نداشت. به گزارش مهر، برندگان امسال در بخش بهترین فیلم شامل «قدرت سگ» در بخش درام و «داستان وست‌ساید» در بخش فیلم موزیکال یا کمدی بودند. جین کمپیون به‌عنوان بهترین کارگردان شناخته شد و بازیگر این فیلم کودی اسمیت‌مک‌فی جایزه بهترین بازیگر مرد نقش مکمل را کسب کرد.
در بخش بهترین بازیگر مرد درام ویل اسمیت برای «شاه ریچارد» و بهترین بازیگر زن درام، نیکول کیدمن برای «ریکاردوس بودن» انتخاب شدند. برای بهترین بازیگر مرد موزیکال یا کمدی اندرو گارفیلد برای «تیک،تیک…بوم!» انتخاب شد و ریچل زگلر برای «داستان وست‌ساید»‌ عنوان بهترین بازیگر زن موزیکال یا کمدی را از آن خود کرد. بهترین بازیگر زن مکمل نیز آریانا دبوس برای «داستان وست‌ساید»‌ شد.
جایزه بهترین فیلمنامه نیز به کنت برانا برای «بلفاست» رسید. «تل ماسه» جایزه بهترین موسیقی را از آن خود کرد و جایزه بهترین ترانه نیز به «زمانی برای مردن نیست» رسید. «افسون» دیزنی نیز جایزه بهترین فیلم انیمیشن را از آن خود کرد. جایزه بهترین فیلم بین‌المللی نیز به «ماشینم را بران» از ژاپن رسید. در این بخش «قهرمان»‌ فرهادی یکی از نامزدها بود.
گلدن‌گلوب پس از جنجالی که به دلیل نداشتن هیچ عضو سیاهپوست یا رنگین‌پوست در میان اعضایش ایجاد و با بدنامی روبه‌رو شده سعی کرد با پذیرش چند عضو رنگین‌پوست نشان دهد به بحث تنوع نژادی و فرهنگی احترام می‌گذارد اما ظاهرا هیچ‌یک از این موارد موثر واقع نشد. پس از معرفی برندگان تنها چند تن از آن‌ها در توییتر به دریافت جایزه‌شان واکنش نشان دادند و تشکر کردند که شامل زگلر و رودریگز، برنده انیمیشن بودند.

captcha
شماره‌های پیشین