sobhe-no.ir
1303
چهارشنبه، ۰۳ آذر ۱۴۰۰
10
وزیر کشور از احتمال بازنگری در پروتکل‌های بهداشتی کرونا خبر داد

آمار تلفات کرونا دوباره سه‌رقمی شد

آمار جان‌باختگان کرونا که روز دوشنبه و بعد از 234روز دورقمی شده بود، دیروز یکبار دیگر افزایش یافت و به تعداد 132نفر رسید. همچنین بنا بر اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت و درمان در فاصله ظهر روز دوشنبه تا ظهر روز سه‌شنبه 5144 بیمار جدید کرونایی هم در سراسر کشور شناسایی شدند. این در حالی است که وزیر بهداشت و درمان هم درباره اقدامات انجام شده در مسیر مقابله با کرونا از تزریق واکسن دوز اول برای حدود 84درصد از جمعیت هدف در کشور خبر داد و گفت که 68درصد هم دو دوز واکسن را دریافت کرده‌اند. آقای بهرام عین‌اللهی گفته است که تاکنون 150میلیون دوز واکسن وارد کشور شده است. از سوی دیگر، وزیر کشور هم دیروز خبر داد که با توجه به واکسیناسیون گسترده و دانسته‌های علمی جدید در کشور، بازنگری و نوسازی برخی پروتکل‌های بهداشتی از هفته‌های آینده انجام خواهد شد.

کمیته علمی درباره آغاز به کار مدارس نظر می‌دهد

احتمال تغییر نظر در سومین روز بعد از بازگشایی‌ها

۱۳۲فوتی و ۵۱۴۴ ابتلای جدید کرونا در کشور

صبح نو

۱۳۲فوتی و ۵۱۴۴ ابتلای جدید کرونا در کشور

 وزارت بهداشت و درمان روز گذشته اعلام کرد که در فاصله ظهر روز دوشنبه تا ظهر روز سه‌شنبه دوم آذر 132هموطن به‌دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده و 5144بیمار جدید هم شناسایی شده‌اند.
بر این اساس، مجموع جان‌باختگان کرونایی در ایران به 129هزار و 185نفر و مجموع مبتلایان هم به 6میلیون و 88هزار و 9نفر رسید. این در حالی است که 762نفر از بیماران تازه شناسایی‌شده در مراکز درمانی کشور بستری شدند. همچنین سه‌هزار و ۳۸۶نفر از بیماران مبتلابه کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. آمار واکسیناسیون هم حاکی از آن است که تا صبح دیروز ۵۶میلیون و ۹۴۴هزار و ۷۷۴نفر دوز اول، ۴۵میلیون و ۳۸۲هزار و ۷۳نفر دوز دوم و ۸۳۳هزار و ۶۰۵نفر، دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند تا مجموع واکسن‌های تزریق‌شده در کشور به ۱۰۳میلیون و ۱۶۰هزار و ۴۵۲دوز برسد. در روز دوشنبه هم ۴۱۱هزار و ۴۱۸دوز واکسن در کشور تزریق شده است.

captcha
شماره‌های پیشین