sobhe-no.ir
1301
دوشنبه، ۰۱ آذر ۱۴۰۰
14
گفت‌وگوی «صبح‌نو» با «مسعود طیبی» کارگردان نمایش «اوفلیا»

اوفلیای این روزهای ما، تنهاست

سمانه استاد / نمایشنامه‌های شکسپیر با گذشت بیش از 400سال، هنوز در کشورهای مختلف روی صحنه می‌روند و در ایران هم همیشه طرفدار و مخاطب دارند. اقتباس‌های متفاوتی نیز از کارهای این نویسنده انگلیسی انجام شده و می‌شود. هنرمندان برداشت‌های مختلفی از این شخصیت‌ها کرده و با به‌روزرسانی آن‌ها، شخصیت‌های 400سال پیش را در قالب نمایشی با دغدغه امروز روی صحنه می‌آورند. یکی از نمایش‌هایی که این روزها با این دغدغه روی صحنه سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان رفته نمایش «اوفلیا» به نویسندگی و کارگردانی «مسعود طیبی» است. بدین بهانه با این نویسنده، کارگردان و استاد دانشگاه به گفت‌وگو نشسته‌ایم و او به «صبح‌نو» از اوفلیایی می‌گوید که در میان تمام ارتباطات اجتماعی امروزش، تنهاست.

خبر

بررسی لایحه اورژانس اجتماعی در رادیو

صبح نو

خبر

بررسی لایحه اورژانس اجتماعی در رادیو

برنامه چشم‌انداز با حضور مجری کارشناس، لیلا علوی پیگیر مطالبات مردم در حوزه اجرایی‌شدن قوانین و سیاست‌های کلان کشوری در حوزه سلامت است. به گزارش روابط‌عمومی رادیوسلامت، این برنامه به تهیه‌کنندگی سهیلا باقری، چشم‌اندازی از دریچه سلامت به آینده است که با هدف بررسی سیاست‌های کلان حوزه سلامت، قوانین و تصمیم‌گیری‌های کلان در حوزه بهداشت و درمان از گروه سلامت اجتماعی 
رادیو سلامت تهیه و روانه آنتن می‌شود.
با توجه به ارسال لایحه اورژانس اجتماعی به کمیسیون اجتماعی هیات‌دولت، برنامه چشم‌انداز روز دوشنبه اول آذرماه به موضوع لایحه اورژانس اجتماعی می‌پردازد و درباره محتوای آن و شرایط زمانی مصوبات گفت‌وگو خواهد کرد. در برنامه روز دوشنبه ارتباط تلفنی با محمد علیگو، رییس اورژانس اجتماعی و فاطمه سلطانی، رییس گروه مطالعات اورژانس اجتماعی کشور برقرار می‌شود. موضوعات مطرح‌شده در این برنامه بخشی از دغدغه‌های رادیوسلامت در سیاست‌گذاری سطح کلان مسوولان در همه ابعاد سلامت، محیط‌زیست، اقتصاد سلامت و... است. چشم‌انداز میزبان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر دست‌اندرکاران و تصمیم‌گیران در سطوح بالای مدیریتی در حوزه بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور خواهیم بود تا پاسخگوی این دغدغه‌ها بوده و چشم‌اندازی روشن از آینده به شنوندگان ارائه بدهند. این برنامه روزهای دوشنبه ساعت20 از رادیوسلامت پخش می‌شود. همچنین مخاطبان برنامه در فضای مجازی می‌توانند گزیده‌هایی از برنامه را ببینند و بشنوند.

captcha
شماره‌های پیشین