sobhe-no.ir
1253
یکشنبه، ۲۱ شهریور ۱۴۰۰
2
هفتادوپنجمین ناو گروه نیروی دریایی ارتش با ۱۳۳ روز دریانوردی ۴۴هزار کیلومتر را طی کرد

افتخارآفرینی در اقیانوس‌ها

سال‌ها از تاکید رهبر انقلاب مبنی بر اهمیت حضور در آب‌های آزاد می‌گذرد و در این سال‌ها ده‌ها ناوگروه با اعزام به مناطق مختلف جهان، ماموریت‌های مهمی را به سرانجام رسانده‌اند. علاوه بر حفاظت از کشتی‌های تجاری و نفتکش‌ها در مقابله با دزدان دریایی و همچنین ناامنی‌های دیگر، حضور و اهتزاز پرچم ایران در اقیانوس‌ها، فصل جدیدی برای ارتش جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رفت که نه‌تنها پیام اقتدار ایران را به جهانیان می‌رساند، بلکه دست برتر ایران و بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی تا رسیدن به اهداف بزرگ را به رخ استعمارگران و مستعمره‌ها می‌کشید.

در نامه ای به رئیس جمهوری؛

فعالان بازار سرمایه خواستار حذف قیمت‌گذاری دستوری شدند

تبریک فرمانده معظم کل قوا

صبح نو

در نامه ای به رئیس جمهوری؛

فعالان بازار سرمایه خواستار حذف قیمت‌گذاری دستوری شدند

فعالان بازار سرمایه با ارسال نامه‌ای به رییس‌جمهوری با بیان اینکه ناکارآمدی صنعت و بازار، تحت‌تاثیر قیمت‌گذاری دستوری، به حدی است که آثار ناشی از حذف قیمت‌گذاری دستوری، بیش از
 رفع تحریم‌های ظالمانه است، خواستار حذف قیمت‌گذاری دستوری در اقتصاد ایران شدند و اعلام کردند: قیمت‌گذاری دستوری در حوزه‌های مختلف اقتصادی ضربات سنگینی به نظام تولید وارد کرده و منافع مصرف‌کننده‌ها را به خطر انداخته است. فعالان در نامه خود به رییس‌جمهور، ضمن اشاره به تجربه شکست‌خورده دولت دوازدهم، با بیان اینکه رانت‌خواران در تلاشند تا کوشش‌ها و برنامه‌های دولت جدید را هم به‌بهانه حمایت از مردم ضعیف به‌سمت ابزارهای شکست‌خورده‌ای نظیر قیمت‌گذاری دستوری هدایت کنند، تاکید کردند: قیمت‌گذاری دستوری رانت زیادی را نصیب واسطه‌ها و سفته‌بازان کرده است. فعالان بازار سرمایه در نامه خود خطاب به رییس‌جمهوری نوشته‌اند: حضرتعالی در سمت قبلی خود به‌عنوان ریاست قوه قضاییه به دفعات از رانت دلار ۴۲۰۰تومانی سخن گفته و بر عزم خود برای مقابله با فساد رانت‌خواران تاکید کرده بودید. مادامی که رانت از طریق سیاست‌های نادرست قیمت‌گذاری دولتی ایجاد می‌شود، ما شاهد فعالیت رانت‌جویان و گروه‌های غیررسمی محافظ این رانت خواهیم بود. 

captcha
شماره‌های پیشین