sobhe-no.ir
1253
یکشنبه، ۲۱ شهریور ۱۴۰۰
14
«صبح‌نو» فرصت‌های گالری‌گردی در هفته سوم شهریور را معرفی می‌کند

نمایشگاهی از آثار نقاش و مجسمه‌ساز معاصر

جمعه‌ها در هنرهای تجسمی معمولا روز افتتاحیه است. در جمعه گذشته نیز هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی در گالری‌های تهران حاضر شدند تا آثار هنری خود را در معرض دید قرار دهند. این هفته با ۱۸افتتاحیه، گالری‌ها میزبان علاقه‌مندان هنرهای تجسمی هستند. با توجه به گسترش بیماری کرونا، بازدید از نمایشگاه‌ها با وقت قبلی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان‌پذیر است. در ادامه به معرفی برخی از این گالری‌ها به مخاطبان «صبح‌نو» می پردازیم:

آخرین خبر

پایان تصویربرداری فیلم کوتاه «تی‌تی»

خبر روز

فیلم کوتاه «بلع» به پیش‌تولید رسید

صبح نو

خبر روز

فیلم کوتاه «بلع» به پیش‌تولید رسید

بازیگران فیلم کوتاه «بلع» به کارگردانی حسین ترک‌جوش معرفی شدند. مهدی کوشکی، هامون سیدی و شیوا طاهری در فیلم کوتاه «بلع» به کارگردانی حسین ترک‌جوش و تهیه‌کنندگی مشترک شقایق عزیزی و حسین ترک‌جوش  به ایفای نقش می‌پردازند. فیلم کوتاه «بلع» تازه‌ترین تجربه سینمایی حسین ترک‌جوش به نویسندگی مشترک او و فاطیما اباحمزه این روزها در مرحله پیش‌تولید قرار دارد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: می‌بلعم مرگ را تا ذره‌ذره در خونم جاری شود...
ترک‌جوش پیش‌ازاین فیلم‌های کوتاه «انبار»، «ناجی»، «جدایی» و... را کارگردانی کرده که در فستیوال‌های بین‌المللی جایزه کارگردانی، بازیگری و نویسندگی را از آن خود کرده است. تاکنون حضور محمود عطشانی به‌عنوان مدیر فیلمبرداری، سعید دلاوری، به‌عنوان مدیر تولید و امیراردلان ترک‌جوش به‌عنوان مدیر تدارکات و مجری طرح کمپانی بیتا فیلم تهران، در این پروژه قطعی شده است.

captcha
شماره‌های پیشین