sobhe-no.ir
1249
دوشنبه، ۱۵ شهریور ۱۴۰۰
2
رییس‌جمهور در نخستین گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم به سوالات متعددی پاسخ داد

بیان چشم‌انداز دولت

جواد بخشی / زمان زیادی از سکانداری رییس جدید پاستور نگذشته است، اما چهره‌ای متفاوت از این مقام در ذهن و دید مردم از مرکز تا دورترین نقاط کشور، نقش بسته است. سید ابراهیم رئیسی که مردم روستاهای خوزستان و سیستان‌وبلوچستان نیز در این مدت کوتاه او را از نزدیک دیده‌اند و مشکلات‌شان را با وی مطرح کرده‌اند، حالا در همین مدت کوتاه با تمام مردم از دریچه قاب جادویی سخن می‌گوید. شنبه‌شب رییس‌جمهور در نخستین گفت‌وگوی تلویزیونی خود با مردم، چهره‌ای متفاوت از پاسخگویی از حضور در مناطق حاشیه‌ای تا ارتباط مستقیم با مردم را به نمایش گذاشت.

خبر

احکام رئیس جمهور برای معاون اجرایی، دستیار اقتصادی و استاندار جدید خوزستان صاد رشد؛

صبح نو

خبر

احکام رئیس جمهور برای معاون اجرایی، دستیار اقتصادی و استاندار جدید خوزستان صاد رشد؛

سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیسی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری شد
رئیس جمهور طی حکمی سید صولت مرتضوی را به سمت معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.مرتضوی متولد ۱۳۴۰ و دانش آموخته دکترای حقوق عمومی است که معاونت بنیاد مستضعفان، معاون سیاسی وزیر کشور، استاندار خراسان جنوبی و شهردار مشهد از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی وی است.
«فرهاد رهبر» دستیار اقتصادی رئیس جمهور شد
همچنین حجت‎الاسلام رئیسی همچنین  با صدور حکمی دکتر «فرهاد رهبر» را به سمت دستیار اقتصادی رئیس جمهور منصوب کرد. 
صادق خلیلیان، استاندار جدید خوزستان
 افزون بر این، در جلسه هیات وزیران بعداز ظهر دیروز یکشنبه که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، در این جلسه اعضای دولت به «صادق خلیلیان» به سمت استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد دادند.
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با صدور حکمی، دکتر عادل آذر را به سمت مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی منصوب کرد.

captcha
شماره‌های پیشین