sobhe-no.ir
1216
دوشنبه، ۲۸ تیر ۱۴۰۰
9
فهرست نهایی نامزدهای سکاندار اجرایی پایتخت به مرور نهایی می‌شود

دوازده نهایی

این روزها منتخبان شورای ششم شهر تهران به‌صورت فشرده در حال بررسی گزینه‌های شهرداری تهران هستند. گزینه‌هایی که در ابتدا طی لیستی 41نفر معرفی شدند، بعدا به مرور از تعدادشان کم شد و حالا مطابق با آخرین خبری که مهدی اقراریان، سخنگوی منتخب شورای ششم ارائه کرده است؛ در جلسه دیروز اعضای منتخب و بعد از ارزیابی‌هایی که براساس شاخص‌ها و امتیازبندی‌ها در هر یک از گزینه‌ها انجام گرفت، به جمع‌بندی نهایی در مورد 12گزینه رسیده‌اند.

رکورد تزریق روزانه واکسن شکست

۱۹۵ فوتی جدید کرونا در کشور

در جریان سفر مدیرعامل بنیاد برکت و با امضای تفاهمنامه ۱۵۰۰میلیارد ریالی صورت می‌گیرد

آبرسانی به ۴۷۱روستای دارای تنش آبی در خوزستان

صبح نو

در جریان سفر مدیرعامل بنیاد برکت و با امضای تفاهمنامه ۱۵۰۰میلیارد ریالی صورت می‌گیرد

آبرسانی به ۴۷۱روستای دارای تنش آبی در خوزستان

 ۴۷۱روستای واقع در مناطق تنش‌زا و بحرانی استان خوزستان به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام؟ره؟ به آبرسانی می‌شود.
به گزارش «صبح‌نو»، در جریان سفر مدیرعامل بنیاد برکت به خوزستان، تفاهمنامه آبرسانی به ۴۷۱روستای تنش‌زا در استان با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و ۵۰۰میلیارد ریال میان این بنیاد و آبفای خوزستان به امضا رسید. امیرحسین مدنی در این سفر همچنین پروژه آبرسانی به ۷۰خانوار روستای چای‌عوفی از توابع شهرستان رامشیر در استان خوزستان را افتتاح کرد. مدیرعامل بنیاد برکت درباره تفاهمنامه آبرسانی به روستاهای تنش‌زا در استان خوزستان گفت: براساس این تفاهمنامه و در مدت ۹ماه، به ۴۷۱روستای واقع در مناطق تنش‌زا و بحرانی ۱۳شهرستان استان آبرسانی می‌شود. وی شهرستان‌های شادگان، اهواز، دشت آزادگان، باوی، حمیدیه، باغملک، رامشیر، شوش، ماهشهر، هویزه، هندیجان و اندیمشک را ازجمله نقاط هدف این تفاهمنامه ذکر کرد. مدنی ارزش این تفاهمنامه را یک‌هزار و ۵۰۰میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: تمرکز اصلی تفاهمنامه بر تامین لوله آب است. ضمن اینکه تانکرهای موردنیاز برای آبرسانی به مناطق دارای تنش آبی نیز ازسوی بنیاد برکت تامین خواهد شد.
مدیرعامل بنیاد برکت خاطرنشان کرد: این تفاهمنامه 
به نوعی بزرگ‌ترین تفاهمنامه مرتبط با پروژه‌های عمرانی در یک استان به‌شکل متمرکز در حوزه آبرسانی به‌شمار می‌رود. وی درباره دیگر اقدامات بنیاد برکت در حوزه آبرسانی در استان خوزستان اظهار داشت: بنیاد پیش از این نیز به میزان ۵۰۰میلیارد ریال در حوزه آبرسانی در خوزستان سرمایه‌گذاری مستقیم کرده است. مدنی درباره جزئیات افتتاح پروژه آبرسانی به ۷۰خانوار روستای چای‌عوفی در رامشیر نیز بیان کرد: این پروژه شامل هفت‌کیلومتر خط انتقال و پنج‌کیلومتر شبکه توزیع و تجهیزات الکترومکانیکال است و برای بهره‌برداری از آن ۳۵میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
مدیرعامل بنیاد برکت با اشاره به نهضت آبرسانی این بنیاد در کشور گفت: تا پایان سال گذشته یک‌هزار و ۶۷۷روستا تحت پوشش فعالیت‌های آبرسانی بنیاد قرار داشتند که از این تعداد، یک‌هزار و ۱۱۵روستا از آب آشامیدنی بهره‌مند شده‌اند. وی ادامه داد: بنیاد برکت در سال جاری نیز ۵۰۰روستای دیگر را به‌عنوان اهداف جدید آبرسانی در نظر گرفته بود که با امضای تفاهمنامه جدید و تحت پوشش قرارگرفتن ۴۷۱روستای دیگر در استان خوزستان، مجموع روستاهای هدف آبرسانی بنیاد در سال جاری به ۹۷۱روستا رسید.
 

captcha
شماره‌های پیشین