sobhe-no.ir
1214
شنبه، ۲۶ تیر ۱۴۰۰
14
نگاه تطبیقی «صبح‌نو» به رمان و فیلم «مردی به نام اُوه»

برای مردن وقت ندارم

احمدرضا حجارزاده / رمان «مردی به نام اُوه» اندکی پس از انتشار در جهان در ایران هم ترجمه و مثل سایر کشورها مورد اقبال عمومی خوانندگان ادبیات داستانی قرار گرفت. همچنین نسخه سینمایی این رمان جذاب که نامزد دریافت جایزه اسکار در هشتادمین دوره این مراسم بود و در رقابت با فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی ناکام ماند، اثری تماشایی و حائزاهمیت است. در این یادداشت، نگاهی تطبیقی به فیلم و کتاب «مردی به نام اوه» نوشته فردریک بکمن داشته‌ایم.

خبر

ماجرای قمه‌به‌دست شدن دختر نوجوان به رادیو کشید

صبح نو

خبر

ماجرای قمه‌به‌دست شدن دختر نوجوان به رادیو کشید

برنامه «نیم‌نگاه» که از شنبه تا چهارشنبه از رادیو‌سلامت پخش می‌شود، روز شنبه ۲۶تیرماه به بروز خشونت در میان دختران نوجوان پرداخته و با حضور کارشناسان به بررسی این موضوع می‌پردازد.
به گزارش روابط‌عمومی رادیو سلامت، سهیلا باقری، تهیه‌کننده برنامه «نیم‌نگاه» در توضیحی درباره این برنامه بیان کرد: با نگاهی به صفحات حوادث خبرگزاری‌ها و کلیپ‌های داغ شبکه‌های اجتماعی، متوجه بروز خشونت به شکل‌های مختلف آن در جامعه شده‌ایم و اخیرا کلیپی از نزاع چند دختر نوجوان در شبکه‌های اجتماعی مختلف دست‌به‌دست می‌شود.
وی ادامه داد: ماجرای قمه‌به‌دست شدن این دختر نوجوان را می‌توان از جنبه‌های مختلف بررسی کرد؛ بنابراین گروه بهداشت و روان رادیو سلامت در قالب برنامه «نیم‌نگاه» روز شنبه ۲۶تیرماه از منظر سلامت روان به واکاوی این مساله خواهد پرداخت.
این تهیه‌کننده یادآور شد: در این برنامه که به‌صورت زنده ساعت۱۲:۲۰ روز شنبه از رادیو سلامت پخش خواهد شد، اسد بیگی، رییس مرکز فوریت‌های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور و قاضی‌زاده هاشمی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس 
شورای اسلامی به موضوع «سواد سلامت روان، ضرورتی که فراموش شده» خواهند پرداخت.

captcha
شماره‌های پیشین