sobhe-no.ir
1208
چهارشنبه، ۱۶ تیر ۱۴۰۰
10
سخنگوی سازمان انتقال خون:

خون موردنیاز سیستان‌وبلوچستان تامین شد

گزارش «صبح‌نو» درباره روند شیوع کرونا در استان‌های جنوبی کشور را بخوانید

احتمال واکسیناسیون زودرس در چهار استان

وعده جدید مسوولان وزارت بهداشت کشور ورود محموله جدید واکسن برای امروز، چهارشنبه 16تیرماه است. این خبر در شرایطی اعلام شده که 92شهر کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است. از سوی دیگر، وضعیت کرونا در سیستان‌وبلوچستان و دیگر استان‌های جنوبی کشور همچنان بحرانی است. خبرها نیز حکایت از آن دارد که با وجود اعلام واکسیناسیون افراد بالای 50سال اما استقبال چندانی از این مساله نشده است.

شناسایی ۱۶۰۸۰ بیمار جدید کرونا در کشور

صبح نو

شناسایی ۱۶۰۸۰ بیمار جدید کرونا در کشور

بنابر اعلام روابط‌عمومی وزارت بهداشت در شبانه‌روز گذشته ۱۶هزار و ۸۰بیمار جدید مبتلابه کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی ۱۴۶بیمار نیز جان خود را از دست دادند. این در حالی است که از بیماران جدید شناسایی‌شده در کشور هزار و ۷۳۳نفر از آن‌ها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به سه‌میلیون و ۲۸۶هزار و ۹۲۳نفر رسید. همچنین مجموع جان‌باختگان این بیماری در کشور به ۸۵هزار و ۹۵نفر رسید.
براساس آمار وزارت بهداشت سه‌هزار و ۲۹۶نفر از بیماران مبتلابه کووید۱۹ هم در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. درحال‌حاضر ۹۲شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۸۳شهر در وضعیت نارنجی، ۱۷۳شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

captcha
شماره‌های پیشین