sobhe-no.ir
1207
سه شنبه، ۱۵ تیر ۱۴۰۰
14
نشست مجازی با محوریت دو کتاب برگزار شد

تقدیر رهبر انقلاب از بانوان خیاط‌ یزدی

سمانه استاد / یزد در دفاع مقدس 22خیاط‌خانه فعال داشته که یکی از نقاط مهم پشتیبانی جنگ محسوب می‌شده است. اکنون نیز همان خیاط‌خانه‌ها با نسل‌های جدید برای مقابله با کرونا فعال شدند.

کتاب جدید گلعلی بابایی رونمایی می‌شود

«صبح روز نهم» فرامی‌رسد

صبح نو

کتاب جدید گلعلی بابایی رونمایی می‌شود

«صبح روز نهم» فرامی‌رسد

 کتاب «صبح روز نهم» نوشته گلعلی بابایی درباره زندگی شهید علیرضا نوری از فرماندهان لشگر۲۷ محمدرسول‌الله ؟ص؟ امروز در ساختمان شهدای راه‌آهن رونمایی می‌شود. به گزارش فارس، مراسم رونمایی از کتاب «صبح روز نهم» شامل زندگینامه سردار شهید علیرضا نوری نوشته گلعلی بابایی، سه‌شنبه ۱۵تیر در ساختمان شهدای راه‌آهن برگزار می‌شود.
در این ‌مراسم که با حضور خانواده شهید نوری همراه است، ضمن رونمایی از کتاب، از گلعلی بابایی نویسنده آن نیز تقدیر می‌شود. سخنرانی سردار محمد کوثری نیز بخش دیگری از این‌ مراسم است. شهید علیرضا نوری از مهندسان راه‌آهن و قائم‌مقام لشگر۲۷ محمدرسول‌الله؟ص؟ بود. مراسم رونمایی از کتاب زندگی‌نامه این شهید، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا همراه است و به‌صورت زنده در فضای مجازی پخش می‌شود. این ‌برنامه سه‌شنبه ۱۵تیر از ساعت۱۴ در ساختمان شهدای راه‌آهن واقع در بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای خیابان آفریقا برگزار می‌شود.

captcha
شماره‌های پیشین