sobhe-no.ir
1202
سه شنبه، ۰۸ تیر ۱۴۰۰
13
گفت‌وگوی «صبح‌نو» با یک نویسنده و کارگردان تئاتر

خانواده آقای هاشمی تعزیه اجرا می‌کنند

سمانه استاد / تماشاخانه سنگلج این روزها میزبان نمایش «خانواده آقای هاشمی» به کارگردانی براداران هاشمی است. نمایش درباره خانواده‌ای است که همه در عرصه تئاتر فعالیت داشته و حال گروهی از آن‌ها قرار است به‌دلیل نزدیک شدن نوروز سیاه‌بازی اجرا کنند و گروهی دیگر به‌دلیل شروع محرم در تدارک اجرای تعزیه هستند. در این میان، اتفاق‌های طنزی می‌افتد که می‌تواند مخاطب را با قصه و اجرا همراه کند.

خبر

صبح نو

خبر

«فصل دوم» و معرفی دستاوردهای کشور در حوزه سلامت
برنامه «فصل دوم» به تهیه‌کنندگی مرجان قندی و گویندگی علی الله‌دانه با معرفی دستاوردهای کشور در حوزه سلامت از رادیوسلامت روانه آنتن می‌شود.
به گزارش روابط‌عمومی رادیوسلامت، مرجان قندی، تهیه‌کننده در این‌باره توضیح می‌دهد: برنامه 
«فصل دوم» به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت مثل شرکت‌های دانش‌بنیان، نوآوری در ساخت تجهیزات پزشکی و... اختصاص دارد که به بخش سلامت کشور کمک زیادی کرده است؛ زیرا شرکت‌های دانش‌بنیان صادرات بسیاری داشته و ارز وارد کشور کردند، به‌ویژه در دورانی که با شیوع ویروس کرونا دست‌وپنجه نرم می‌کنیم، چنین تولیداتی به کشور کمک زیادی کرده است. او ادامه می‌دهد: هدف ما در برنامه تزریق امید و اعتمادکردن به جوانان نخبه و آینده‌دار کشور است که باعث شده در حوزه سلامت و پزشکی به استقلال برسیم. رویکرد ما امیدبخش است و تلاش می‌کنیم در قالب گفت‌وگو با نخبگان و جوانان، مشکلات آن‌ها را در این مسیر انعکاس بدهیم. همچنین با مسوولان مصاحبه و مطالبات جوانان را پیگیری می‌کنیم. خوشبختانه تا امروز دستاوردهای خوبی داشته‌ایم. گویندگی برنامه به‌عهده علی الله‌دانه است که روزهای دوشنبه ساعت9 صبح از گروه سلامت اجتماعی رادیوسلامت پخش می‌شود.
  
برای تولید چهار فیلمنامه 
مجوز ساخت صادر شد
 شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با ساخت چهار فیلمنامه سینمایی موافقت کرد.
 بنابراین گزارش به نقل از روابط‌عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، فیلمنامه‌های «نطق‌نویس» به تهیه‌کنندگی فرشته طائرپور، کارگردانی نگار آذربایجانی و نویسندگی مشترک فرشته‌طائرپور و پویا مهدوی‌زاده، «تپش دریا» به تهیه‌کنندگی محمدرضا محمدی، کارگردانی میرزا ابوالفضل عطار زورآبادی و نویسندگی جاوید سبحانی، «پلی در غبار» به تهیه‌کنندگی سعید بشیری، کارگردانی مسعود مددی و نویسندگی مشترک مسعود مددی و میترا تیموریان و «پرندگانی که خواب می‌بینند» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی بهنام بهزادی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.
 
 تابستان1400 با برنامه‌های شبکه افق
 شبکه افق سیما در ایام تابستان با برنامه‌های متنوع مهمان خانه مخاطبان خواهد بود. به گزارش روابط‌عمومی شبکه افق، سازمان صداوسیما به موجب حفظ برتری رسانه‌ای و همچنین جذب حداکثری در بین رسانه‌های تصویری تلاش می‌کند تا محتواهای جذابی را برای مخاطبان آماده کند تا ازسوی همین ابزار بتواند اندیشه و تفکر ناب انقلاب اسلامی را نیز منتقل کند.
شبکه افق نیز از این حرکت مستثنا نیست و تلاش می‌کند تا در این مسیر سهم خود را به نحو احسن ارائه بدهد و در عین حفظ رضایت مخاطبان خود، اهداف رسانه‌ای خویش را نیز اجرا کند. به همین منظور با تولید برنامه‌های متنوع همچون مستند، مسابقه، سریال و برنامه تلویزیونی در این مسیر قدم نهاده و در فصل تابستان مهمان خانه مخاطبان خواهد بود.
 نقش جهان
 مجله خبری یکی از انواع برنامه‌هایی است که همیشه در شبکه افق سیما به تولید آن اهتمام وجود داشته که یکی از نمونه‌های موفق آن مجله خبری نقش‌جهان است که به بررسی بیشتر و جزیی‌تر درمورد مسائل بین‌المللی می‌پردازد و با همین هدف در ایام تابستان روزهای یکشنبه‌ها ساعت22 در قاب شبکه افق جای خواهد گرفت. 
 هاشور
 یکی از برنامه‌های جذابی که در سال گذشته بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت، برنامه تلویزیونی هاشور بود که به‌دلیل همین استقبال شبکه 
بر آن شد تا سری جدید آن را نیز به تهیه‌کنندگی سیداحمد مصطفوی و با مجریگری حسام نام‌آور و علیرضا رشادتی با تمرکز بر موضوعات اجتماعی و فرهنگی روزهای پنج‌شنبه و جمعه ساعت21 در قاب شبکه افق نمایان کند.

captcha
شماره‌های پیشین