sobhe-no.ir
1198
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
2
حمله به رای دهندگان ایرانی در شهرهای اروپایی خوی براندازان را نمایان تر کرد

استیصال ترامپیست‌ها

وحشی‌گری اگرچه چهره غالب و شناخت حقیقی مردم ایران از گروهکی پوسیده و جنایتکار است اما کنش منفی آن‌ها در دوره‌های مختلف، شکلی تازه و شنیع‌تر به خود می‌گیرد. منافقین که ننگ جنایت در داخل و همکاری با دشمنان قسم‌خورده ایران از دیرباز تا امروز را در کارنامه سراسر سیاه خود دارند، حالا ناامید و مستأصل از تمام خرابکاری‌ها و خوش‌رقصی‌ها برای اربابان غربی، عبری و عربی‌شان، هجوم به افرادی می‌برند که تنها گناه‌شان اراده برای شرکت در انتخابات کشورشان ایران است.

‌رییس مجلس شورای اسلامی:

بدون گرایش‌بندی‌های سیاسی، «خدمتگزار» ملتیم

صبح نو

‌رییس مجلس شورای اسلامی:

بدون گرایش‌بندی‌های سیاسی، «خدمتگزار» ملتیم

محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از فاز 1 و 2 کارخانه واکسن «کوو ایران برکت» و در جمع مدیران و مسوولان بنیاد برکت انقلاب اسلامی 
اظهار داشت: این افتخار بزرگ و کار ملی و عظیمی که به‌دست جوانان تربیت‌شده در مکتب امام و مکتب جهاد و شهادت و مکتب حاج قاسم سلیمانی خلق شده است، بی‌شک جای تقدیر و تشکر دارد.
وی  با ابراز اینکه «این حماسه با وجود همه محدودیت‌ها و تحریم‌ها، کشور ما را میان معدود کشورهای دنیا قرار داده که توانسته است تکنولوژی تولید واکسن را از صفر به دست بیاورد» افزود: این جوانان «ما می‌توانیم» را معنا کرده‌اند و امروز این دستاورد 
موجب شده است هم افرادی که از توان و تمکن مالی برخوردارند از آن بهره‌مند شوند و هم کسانی که در مناطق دورافتاده و روستایی دچار محدودیت هستند، از آن بهره‌مند شوند و ان‌شاءالله تا پایان پاییز این واکسن در اختیار عموم قرار می‌گیرد.
رییس قوه مقننه با بیان اینکه «من باور دارم که این کشور با یک برنامه پنج‌ساله در همین شرایط سخت تحریمی می‌تواند به ثبات و آرامش برسد»، گفت: البته باور این موضوع برای خیلی‌ها سخت است اما با توکل به خدا و اراده واقعی، این کار شدنی است و بی‌شک عزت و بخشش با خداست که تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ.
قالیباف ادامه داد: امروز شاهد بودیم رزمنده 16ساله ما در سپاه خراسان که روزی در سرمای زیر صفر درجه می‌جنگید، در میدان علمی جهاد می‌کند و همان افتخارات را خلق کرده است و من معتقدم خدای دوران دفاع مقدس، خدای اقتصاد نیز هست اما ما بنده‌های خوبی نیستیم و فرق بین خدا و کدخدا را قائل نبودیم و ارادت ما به کدخدا بیشتر از خدا بود، وگرنه همان حماسه‌هایی که در دفاع مقدس خلق شد، امروز نیز قابل خلق است.
وی ادامه داد: اگر یک جوان با اخلاص ایستادگی کند و کارش را درست انجام دهد، کار نشد ندارد و «ما می‌توانیم» تفسیر می‌شود.
رییس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: ملت با شرکت در انتخابات، مسوولیت ما را بیشتر کرد و ما وظیفه داریم بدون تقسیم جامعه و گرایش‌بندی‌های سیاسی با افتخار، خدمتگزار مردم باشیم و مسائل اقتصادی نظیر بورس، اشتغال، ازدواج و معیشت را با وجود همه سختی‌ها با همدلی و همکاری بین قوا و کمک مردم حل کنیم.
وی تصریح کرد: ما خدمتگزار مردم با هر سلیقه‌ای هستیم و وظیفه خود می‌دانیم چه برای کسانی که در انتخابات شرکت کردند و چه برای کسانی که در انتخابات شرکت نکردند، نوکری کنیم. قالیباف در پایان با تبریک میلاد حضرت امام علی‌بن موسی الرضا ‌؟ع؟ گفت: تقارن میلاد باسعادت ثامن‌الحجج با این جلسه علمی و بابرکت را به‌فال نیک می‌گیریم و به جوانان و همچنین بزرگان و زحمتکشان بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان امام خداقوت و عرض خسته نباشید   می‌گویم.

captcha
شماره‌های پیشین