sobhe-no.ir
1198
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
13
سازمان تبلیغات اسلامی ۴۰سالگی‌اش را جشن گرفت

انقلاب بزرگ ایران، محصول تبلیغ است

مراسم افتتاحیه «رویداد ملی نشر خوبی‌ها» همزمان با چهلمین سالگرد تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، صبح سه‌شنبه، اول تیرماه در حوزه هنری برگزار شد.

گزارش

تلویریون رنگ تابستانی گرفت

صبح نو

گزارش

تلویریون رنگ تابستانی گرفت

معاون سیمای رسانه ملی از تدارک ویژه شبکه‌های تلویزیون برای پخش تولیدات جدید و فصول تازه برنامه‌های شاخص در ایام تابستان امسال خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی معاونت سیما، حمید شاه‌آبادی با تبریک میلاد علی ابن‌موسی‌الرضا ؟ع؟
و دهه کرامت و همچنین برگزاری باشکوه حماسه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: معاونت سیما در دوره‌های بسترسازی، تبیینی، تبلیغی، تهییجی، فراخوان و روز انتخابات، برنامه‌ریزی و تدارک ویژه‌ای داشت و با تولید و پخش ۱۳۶۹ساعت برنامه، جای خالی کمپین‌ها و سفرهای تبلیغاتی نامزدها در شرایط کرونایی کشور را جبران کرد.
 
پخش سریال‌های جدید تلویزیونی
 وی گفت: سریال‌های «دودکش» از شبکه یک، 
«در کنار پروانه‌ها» از شبکه دو، «کلبه‌ای در مه» و «نیمروز تا تهران» از شبکه سه، سریال خارجی «باغ‌وحش» از شبکه چهار، سریال چینی «پزشک دربار» از شبکه پنج و «حالا برعکس» از شبکه نسیم از جمله مجموعه‌های نمایشی شب‌های تابستان است که از قاب تلویزیون پخش می‌شود. شاه‌آبادی از برگزاری جشنواره فیلم‌های سینمایی در شبکه‌های سه، پنج، امید و کودک خبر داد و افزود: قرار است هر یک از این چهار شبکه با پیش‌بینی فیلم‌های سینمایی جذاب در قالب‌های متنوع و برای گروه‌های سنی مختلف، هر روز مخاطبان خود را به تماشای یکی از آثار سینمایی ایران و جهان مهمان کنند. معاون سیما ادامه داد: مستندهای جدید با عنوان «ایرانگرد ۱۴۰۰» شبکه یک، «پریزاد» در حوزه فرزندآوری شبکه پنج، مستند «حکایت دل» با معرفی اندیشمندان شبکه چهار، «داستان المپیک» با موضوع اتفاقات و افراد خاص در المپیک‌های مختلف به‌مناسبت برگزاری المپیک توکیو، «روی خاک» با موضوع تاریخچه و عملکرد تیم ملی کشتی ایران، «داستان‌های فوتبال» با موضوع حاشیه‌های ورزشی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی تیم‌های ملی، بازیکنان و باشگاه های فوتبال در جهان، «قرن» با موضوع مهم‌ترین حوادث و شخصیت‌های تاثیرگذار قرن گذشته شمسی، «سرگرم‌سازان» (سرزمین سرگرمی) با موضوع حواشی و جنبه‌های ناشنیده بازی، سینما، انیمیشن، رمان، اسباب‌بازی، «گفت‌وگوهای خوشمزه» با موضوع تاریخچه تولید و مصرف پرطرفدارترین خوراکی‌های ایرانی شبکه مستند از جمله تولیداتی است که برای علاقه‌مندان این قالب روی آنتن می‌رود. معاون سیما افزود: طرح قرآنی ۱۴۵۵شبکه قرآن همچون سال‌های گذشته در تابستان اجرا می شود. این طرح با محوریت قرآن، امید و زندگی از پنجم تیرماه به مدت ۱۰هفته تا ۱۲شهریور روی آنتن می‌رود و تواصی به حق، حق‌الناس، خانواده، ولایت و ولایت‌پذیری، بشارت و آینده روشن، احسان و شکر از محورهای آن خواهد بود.
 
پخش زنده رقابت‌ها و رویدادهای ورزشی جهان
 معاون سیما با بیان اینکه ازجمله علاقه‌مندی ورزش‌دوستان، رقابت‌های المپیک و پاراالمپیک توکیو و فوتبال جام‌ملت‌های اروپاست، گفت: سیما به‌طور ویژه این رویدادها را از شبکه‌های سه و ورزش پوشش خواهد داد. معاون سیما افزود: 
سری جدید برنامه‌های شاخص با رویکرد نشاط و شادابی برای فصل تابستان تهیه و تولید شده است که از ابتدای تیرماه روانه آنتن خواهد شد که می‌توان به فصل جدید «سایه‌های رعنا»، «خانه زیبای من»، «سکانس برتر»، فصل سوم «اعجوبه‌های کوچک»، سری جدید «مکعب»، سری جدید «درس‌گفتار»، فصل سوم «چرا»، «تهران ۱۴»، «قرآن در تابستان» و «خندوانه» اشاره کرد. وی تصریح کرد:
 سری جدید مسابقات «ایران»، «دستپخت»، «آشپزی با مامان»، «دورهمی» و «هوش برتر» ازجمله مسابقات شبکه‌های سیماست که اوقات دلنشین و مفرحی را برای مخاطبان همیشگی تلویزیون فراهم می‌کند. برنامه صبحگاهی شبکه چهار با عنوان «روزنامه»، طنز «خنده‌رو» و برنامه «مهربانو» با موضوع زنان موفق از شبکه پنج، برنامه «چی‌چی» از شبکه کودک، «رودررو» از شبکه دو و مسابقه «دریچه» از شبکه سلامت از تازه‌های سیما در تابستان است. 
 

captcha
شماره‌های پیشین