sobhe-no.ir
1198
چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۴۰۰
1
حمله به رای دهندگان ایرانی در شهرهای اروپایی خوی براندازان را نمایان تر کرد

استیصال ترامپیست‌ها

وحشی‌گری اگرچه چهره غالب و شناخت حقیقی مردم ایران از گروهکی پوسیده و جنایتکار است اما کنش منفی آن‌ها در دوره‌های مختلف، شکلی تازه و شنیع‌تر به خود می‌گیرد. منافقین که ننگ جنایت در داخل و همکاری با دشمنان قسم‌خورده ایران از دیرباز تا امروز را در کارنامه سراسر سیاه خود دارند، حالا ناامید و مستأصل از تمام خرابکاری‌ها و خوش‌رقصی‌ها برای اربابان غربی، عبری و عربی‌شان، هجوم به افرادی می‌برند که تنها گناه‌شان اراده برای شرکت در انتخابات کشورشان ایران است.

‌رییس مجلس شورای اسلامی:

بدون گرایش‌بندی‌های سیاسی، «خدمتگزار» ملتیم

گزارش «صبح نو» درباره تغییر حکم شورای شهر و رأی بر تخریب یک باغ در شمال پایتخت را بخوانید

نابودی محرمانه در دقیقه 90

اعضای شورای اسلامی دوره پنجم که همواره ادعای حفاظت از باغات شهر تهران را داشته و با ادعای تخریب باغات در دوره‌های گذشته، تنها دستاورد خود را حفظ باغات قلمداد می‌کردند، حالا پس از حضور مردم در پای صندوق‌های رأی و شکست سنگین لیست اصلاح‌طلبان در شهر تهران با میانگین 25هزار رأی، در اقدامی عجیب و بدون پرده‌پوشی گذشته برای حفظ منافع خود در میان شهروندان و رسیدن به این باور که دیگر جایی برای آن‌ها در پارلمان شهری نیست، رأی باغ ملکی در سال گذشته را ملغی کرده و رأی غیرباغ برای آن مصوب کرده‌اند؛ اقدامی که احتمالا در راستای جلوگیری از عسر و حرجی است که بعد از نه قاطع مردم نصیب آن‌ها خواهد شد.

پیروزی مطلق لیست شورای ائتلاف در انتخابات شورای شهر تهران، گواه مزیت نسبی سیاست‌ورزی این شورا بود

شکست سهمیه‌خواهی

بر اساس آنچه اعلام شد در نهایت از بین سه لیست متعلق به جبهه اصولگرایی، لیست شورای شهر جبهه ائتلاف توانست موفق ظاهر شود و هر 21نفر آن، به ساختمان خیابان بهشت راه یافتند. پیروزی لیست شورای ائتلاف نشان داد که دوره رویکردهای پدرسالارانه دیگر گذشته و آنچه مردم به آن روی خوش نشان می‌دهند، روندها و فرایند‌های دموکراتیک و از پایین به بالاست.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام؟ره؟ از تامین نیاز بازار به انواع واکسن کرونا تا دو، سه ماه آینده می‌گوید

واکسن‌های کرونا را آخر پاییز بشمارید

جهان از بابت تولید و توزیع واکسن کرونا هم شاهد بی‌عدالتی است. کشورهای توسعه‌یافته واکسن کرونا را به‌وفور در اختیار داشته و حتی صحبت‌هایی درباره ذخیره آن مطرح می‌شود. این در حالی است که کشورهای درحال‌توسعه و فقیر شاهد دریافت قطره‌چکانی واکسن بوده یا حتی یک دوز واکسن هم دریافت نکرده‌اند. اما وضعیت در کشور ما نیز رو به تغییر است. تلاش دانشمندان ایرانی در شرکت‌های مختلف دارویی نتیجه داده است. ستاد اجرایی فرمان امام نیز پرچمدار تولید واکسن کرونا در ایران است که حالا رییس آن خبر داده تا زمستان می‌توان تمام نیاز واکسن کشور را تامین کرد.

سرمقاله

مستاصل‌ها...

شماره‌های پیشین