sobhe-no.ir
1190
دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
5
«صبح‌نو» کمپین انتخاباتی قاضی‌زاده هاشمی را بررسی می‌کند؛

وعده‌های «دولت سلام»

سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، زاده فریمان و پزشکی سیاستمدار است. حضور در ادوار مجلس از وی چهره‌ای نسبتا آشنا برای مردم و به‌ویژه سیاسیون ساخته است. نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه اول و نماینده مشهد در دوره هشتم، نهم، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی حالا برای اداره کشور برنامه‌های زیادی دارد. وی که در دوره نهم و دهم به‌عنوان دبیر عضو هیات‌رییسه مجلس فعالیت می‌کرد، از زمان تشکیل جبهه پایداری، به عضویت این حزب درآمد و در فاصله سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۳ سخنگوی این جریان سیاسی بود. این کاندیدای انتخابات، پسرعموی سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی؛ وزیر بهداشت دولت یازدهم و دوازدهم است. برادر کوچک‌تر او، سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی نیز نماینده حوزه انتخابیه فریمان و سرخس از استان خراسان رضوی در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی است که در دوره دهم نیز نماینده همین حوزه بود.

رییس ستاد قاضی‌زاده در گفت‌وگو با «صبح‌نو»:

در«دولت سلام» به‌دنبال ساختن ایرانی جوان هستیم

قهرمان‌پور:

ضعف قاضی‌زاده این بود که وارد دعواها نمی‌شد

صبح نو

رییس ستاد قاضی‌زاده در گفت‌وگو با «صبح‌نو»:

در«دولت سلام» به‌دنبال ساختن ایرانی جوان هستیم

زهرا شیخی، رییس ستاد امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در گفت‌وگو با «صبح‌نو»، اساس کمپین انتخاباتی قاضی‌زاده را بر پایه جوانان، زنان، خانواده، تخصص، برنامه محوری و تغییر ساختارهای فرسوده در تمامی ارکان‌های کشور عنوان کرد و گفت: قاضی‌زاده آمده تا تحقق گام دوم انقلاب بر روی زمین نماند.
وی افزود: جوان‌ترها باید وارد عرصه بشوند. سیاست‌های مهمی هنوز روی زمین مانده و عملیاتی نشده است؛ جوان‌ترها باید وارد عرصه بشوند و تا وقتی که تغییر ساختار صورت نگیرد، این اقدام صورت نمی‌گیرد.
شیخی ادامه داد: با پیشنهادات علمی و دقیق در حوزه اصلاح حکمرانی باید تغییرات در تمام طبقات اجتماعی رخ دهد و کاملا محسوس باشد؛ لذا با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری بلند مدت در «دولت سلام» به‌دنبال ساختن ایرانی جوان هستیم.
رییس ستاد امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی افزود: آقای دکتر به‌دنبال سلامت جامعه است و سلامت ابعاد مختلفی دارد. اگر انسان استرس‌های مختلف داشته باشد، نمی‌تواند به خوبی زندگی کند.
وی در خصوص برنامه‌ها برای ارتباط‌گیری با اقشار وسیع‌تر جامعه، گفت: از طریق تلویزیون، سفرهای استانی و فضای مجازی با مردم عزیز کشور از برنامه‌های دولت سلام سخن خواهیم گفت.
شیخی در پاسخ به سوالی در خصوص حضور آقای قاضی‌زاده در گردونه انتخاباتی تا روز رأی‌گیری، اظهار داشت: ایشان تا آخر حضور خواهند داشت. آقای قاضی‌زاده‌هاشمی با اتکا به پروردگار و حمایت مردم عزیز کشور در صحنه انتخابات برای خدمت به مردم کشور در صحنه خواهند ماند.
رییس ستاد امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در پایان تصریح کرد: آقای قاضی‌زاده‌هاشمی به‌عنوان جوان‌ترین کاندیداست که دارای برنامه است و به‌برنامه‌هایش اشراف دارد و توجه ویژه‌ای به حضور جوانان و زنان دارد. امیدوارم که زنان کشور ما در ساختارهایی که تعیین‌کننده است، نقش‌آفرین باشند.
 

captcha
شماره‌های پیشین