sobhe-no.ir
1188
شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
13
«صبح‌نو» از فعالیت‌های محسن رضایی در فضای مجازی گزارش می‌دهد

تمرکز روی # اقتصاد

مرکز پژوهشی بتا / از شماره قبل در سلسله ‌گزارش‌های آماری به فعالیت‌های مجازی نامزدهای انتخاباتی ورود کردیم.

خبر

صبح نو

خبر

فیلم‌های امید‌بخش در شبکه نمایش
مرور آثار جواد عزتی و فیلم های امیدبخش و انگیزشی در کنداکتور این هفته شبکه نمایش قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، در هفته پیش رو، شبکه نمایش فیلم های جواد عزتی را در بخش صحنه گران (مرور آثار) و فیلم های با موضوع انگیزشی را روی آنتن خواهد برد. فیلم هایی این هفته شبکه نمایش به تفکیک ساعت پخش بدین صورت خواهد بود:
ساعت‌۱۳: فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه‌۲۲ تا جمعه ۲۸‌خرداد به ترتیب «بازی دو نفره»، «سایه پدر»، «پسر ارشد من»، «شوق هنگام»، «سجل»، «باجناق ها»، «خانه‌ای کنار ابرها» است.
ساعت‌۱۹: فیلم های امیدبخش و انگیزشی، موضوعی است که این هفته شبکه نمایش به آن می‌پردازد و به ترتیب در طول هفته این عناوین پخش خواهند شد: «مریم و میتل»، «بهترین بازی دنیا»، «مناظره»، «در جستجوی خوشبختی»، «میلیونر زاغه نشین»، «کارآموز»، «ادی عقاب آسمان ها».
ساعت‌۲۱: جواد عزتی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد‌۱۳۶۰ است. وی تاکنون سه بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر بوده و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن حافظ برای بازی در فیلم «ماجرای نیمروز» است.
منتخب فیلم های این بازیگر محبوب این هفته از شبکه نمایش بدین ترتیب پخش می شوند: «فرشته ها با هم می آیند»، «وقت بزرگ شدنه»، «تنگه ابوقریب»، «طلا و مس»، «تگرگ و آفتاب»، «آینه بغل» و «زاپاس». 
ساعت‌۲۳: فیلم های ساعت‌۲۳ شبکه نمایش این هفته از شنبه تا جمعه بدین صورت خواهد بود: «زندگی وسلی دیدز»، «سر به مهر»، «هتل نقاب پوشان»، «تیم امنیت»، «تصویر ذهنی»، «شجاع دل»، «وقتی آن‌ها ما را می بینند». 
ساعت ۱‌بامداد: فیلم های بخش «سینما کلاسیک» شبکه نمایش که به مرور آثار سینمای کلاسیک جهان می پردازد هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «تخت خواب سحر آمیز»، «روزی که زمین از حرکت ایستاد»، «آماتور»، «راز سوم»، «دنیای آپو»، «مردم معمولی»، «دی دی کارشناس می شود».
 
انیمیشن بلند «ارباب حلقه‌ها» ساخته می‌شود
تولید انیمیشن سینمایی «ارباب حلقه‌ها» از سوی نیولاین سینما و برادران وارنر در دستور کار قرار گرفت. به گزارش ورایتی، نیولاین سینما که سازنده فیلم سه گانه «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت» است در همکاری با کمپانی برادران وارنر قصد دارد تا فیلم سینمایی «ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم» را بسازد. این فیلم حماسه خونین تصویر شده در فیلم «دو برج» ارباب حلقه‌ها و افسانه شاه روهان را که بخش مهمی از سلطنتش در جنگی طولانی و پرهزینه صرف شد، تصویر می‌کند. کنجی کامیاما، فیلمساز کهنه‌کار انیمه که هدایت مجموعه انیمیشن «اولترامن» را برای نتفلیکس انجام داد کارگردانی این فیلم را برعهده گرفته است. این فیلم برمبنای فیلمنامه‌ای به قلم جفری آدیس و ویل متیوز ساخته می‌شود. در حالی که گروه سازنده این فیلم تازه هستند و از گروه‌های سازنده قبلی انتخاب نشده‌اند اما این پروژه به ۶‌فیلمی که پیتر جکسون سازنده‌اش بود مرتبط خواهد بود. فیلیپا بونیز که اسکار را برای فیلمنامه «ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه» دریافت کرد با این پروژه جدید مرتبط است، اما این انیمیشن با سریالی که آمازون از «ارباب حلقه‌ها» در نیوزیلند در دست ساخت دارد هیچ ارتباطی ندارد. ساخت سریال آمازون موجب شد تا نیولاین و وارنر انیمیشن به سرعت نسبت به پیگیری این پروژه اقدام کنند و اکنون در حال انتخاب صداپیشگان آن هستند.

captcha
شماره‌های پیشین