sobhe-no.ir
1187
چهارشنبه، ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
10
خبر

پیش‌بینی افزایش شدید مصرف برق در هفته آینده

ایران با شکست بحرین برای دومین فینال سرنوشت‌ساز مقابل عراق آماده می‌شود

عبور از کابوس؛ قسمت اول

ایران با شکست بحرین در بازی برگشت رقابت‌های انتخابی جام جهانی‌2022 از نخستین فینال سرنوشت‌ساز گروه به سلامت عبور کرد. تیم ملی فوتبال ایران بعد از ماجراهای جنجالی انتخاب سرمربی، عملکرد ضعیف ویلموتس و پرونده سنگین 8‌‌میلیون یورویی این مربی بلژیکی در بحرانی کم سابقه قرار گرفت به‌طوری که برای رسیدن به مرحله دوم رقابت‌های انتخابی به کسب چهار پیروزی پیاپی در این رقابت‌ها نیاز دارد.

نبرد سرنوشت‌‌ساز در آخرین روز

صبح نو

نبرد سرنوشت‌‌ساز در آخرین روز

ایران - عراق به‌عنوان یکی از دربی‌های ملی همیشه جذاب فوتبال آسیا شناخته می‌شود. تقابل‌های تاریخی در مرحله مقدماتی جام‌جهانی و یا جام ملت‌های آسیا نشان داده که عراق هیچ گاه حریف آسانی برای فوتبال ایران نیست.
استریچکو کاتانیچ یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال عراق به‌خصوص در سال‌های اخیر به شمار می‌رود که تیم قدرتمند و پرستاره‌ای در اختیار دارد. عراقی‌ها در بازی رفت از موقعیت‌های خودشان در بازی خانگی به بهترین شکل استفاده کردند و با نتیجه دو بر یک پیروز شدند.
در بازی برگشت هم نقطه قوت این تیم در خط میانی و نوک پیکان خط حمله است، جایی که بشار رسن و همام طارق هافبک‌های سابق استقلال و پرسپولیس ستاره گل‌زنی مثل مهند علی 22‌ساله را به خوبی تغذیه می‌کنند و برای خط دفاع ایران به مراتب از تیمی مثل بحرین خطرناک‌تر خواهند بود.
سه‌شنبه 25‌خرداد نبرد سرنوشت ساز ایران و عراق از ساعت‌21 در ورزشگاه المحرق آغاز می‌شود و شاگردان اسکوچیچ برای پیروزی در دومین فینال سرنوشت‌ساز گروه مقابل رقیب سنتی قرار می‌گیرند.
یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های تاریخ فوتبال ملی ایران باید برای عبور از کابوس حذف از مرحله مقدماتی جام‌جهانی‌2022 که این‌بار در خاورمیانه برگزار می‌شود عراق مدعی را مغلوب کنند و با کسب چهار پیروزی پیاپی خاطرات تلخ به جای مانده از دوران حضور ویلموتس را به فراموشی بسپارند.
 

captcha
شماره‌های پیشین