sobhe-no.ir
1161
یکشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
12
گفت‌وگوی «صبح‌نو» با «سیدامیرحسین میرطالب» طراح صحنه «ماه‌من» که این روزها سروصدای زیادی کرده است

این طرح، از کنج دنج ذهنم آمد

میلاد نجفی / ویژه برنامه سحرگاهی ماه مبارک رمضان شبکه سه سیما با عنوان «ماه من»، یک برنامه ترکیبی زنده با آیتم‌های جوان‌پسند است که با اجرای نجم‌الدین شریعتی از اول ماه مبارک رمضان روی آنتن رفته است. در این برنامه سحرگاهی حجت‌الاسلام سیدحسین هاشمی‌نژاد و حجت‌الاسلام حامد کاشانی حضور دارند که از ساعت 3‌بامداد آغاز می شود. اما درکنار محتوا، برنامه امسال سحرگاهی شبکه سه به یک دلیل خاص به شدت در فضای مجازی و رسانه‌ها بازخورد و مورد بحث و نظر قرار گرفت. طراحی صحنه و دکور برنامه «ماه من» به شیوه‌ای خاص و چشم‌نواز بود. مجری و مهمان در دکوری که در میان آب قرار گرفته جای می‌گیرند. از طرفی پشت آن‌ها با ویودیووال‌هایی عظیم آراسته شده است. همین موضوع باعث شد که طراحی صحنه این برنامه به شدت دیده شده و در فضای مجازی بازخوردهای مثبت فراوانی بگیرد.

«دودکش‌۲» از راه می‌رسد

صبح نو

«دودکش‌۲» از راه می‌رسد

پخش سریال کمدی «دودکش‌۲» به کارگردانی برزو نیک‌‌نژاد طی ماه‌های آینده آغاز می‌شود. به گزارش روابط عمومی پروژه، تصویربرداری سریال تلویزیونی «دودکش‌۲» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی که از مدتی قبل در تهران آغاز شده بود، این روزها با گسترش شیوع ویروس کرونا متوقف شده و تصویربرداری با بهبود شرایط طی روزهای آینده آغاز می‌شود.
هومن برق‌نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی و (با هنرمندی) بهنام تشکر گروه بازیگران «دودکش‌۲» را تشکیل می‌دهند و به تازگی الهام اخوان نیز به این ترکیب اضافه شده است. در خلاصه داستان سریال آمده است: «خانواده فیروز مشتاق که بی‌قیف و قپی به سفری رفته‌اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می‌شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می‌شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است! بماند که با آنچه از نصرت و شرایط جدیدش مشهود به نظر می‌رسد، بستر قمپزش گسترده‌تر از قبل شده است و با عقبه‌ای که از آنان سراغ داریم، ماجراهایی آغاز می‌شود که بی‌هیچ شائبه‌ای در زندگی همه و به‌ویژه کسانی که پا به قالیشویی می‌گذارند، تاثیرگذاراست.» مراحل فنی «دودکش‌۲» نیز این روزها در حال انجام است تا پخش این سریال به‌زودی و طی ماه‌های آینده از شبکه یک سیما آغاز شود. فصل اول «دودکش» از سریال‌های پرمخاطب شبکه یک تلویزیون بود که ماه رمضان سال‌‌۹۲ روی آنتن رفت.

captcha
شماره‌های پیشین