sobhe-no.ir
1154
چهارشنبه، ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
2
خبر

سردار قاآنی: راه ‌شهید حجازی ادامه دارد

«متفکر آزاد» در گفت‌وگو با «صبح‌نو»: مجلس نگاه فنی را در مقابل نگاه سیاسی ذبح نمی‌کند

کارت زرد بهارستان به سنگ‌اندازی در برابر تولید

یکی از مهم‌ترین موانع تولید همراه تعدد و دشواری صدور مجوزهای کسب‌وکار در ایران بوده است؛ حالا مجلس در گامی عملی در راستای مانع‌زدایی از تولید، وزیر امور اقتصادی و دارایی را به صحن پارلمان دعوت و درباره عملکرد دولت در راستای تسهیل صدور مجوزها سوال کرد اما در نهایت وزیر اقتصاد نتوانست نمایندگان را قانع کند و از مجلس کارت زرد گرفت.

خبر

نامه نمایندگان به آیت‌الله جنتی درباره طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری

صبح نو

خبر

سردار قاآنی: راه ‌شهید حجازی ادامه دارد

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی در مراسم تشییع پیکر شهید حجازی در دانشکده پرواز اصفهان ‌با اشاره به افتخارات استان اصفهان در دوره‌های مختلف انقلاب اسلامی اظهار داشت: در صحنه‌های نیاز دوره دفاع مقدس هرکجا لازم بود حضور ایشان در یگان‌های عملیاتی و مناطق مختلف ماموریتی از پایگاه منتظران شهادت در اهواز تا کوه‌های کردستان و از قرارگاه‌های اولی که در جنگ تشکیل شد تا قرارگاه قدس که نقش‌آفرینی می‌کرد، در هرکجا سوال می‌کردیم انسان‌های مقاومی بودند که یک نمونه برجسته آن‌ها شهید حجازی بود.
وی افزود: همچنین ایشان فرمودند او در مسوولیت‌های بزرگ و اثرگذار در سپاه پاسداران خدمت کرده و در همه آن‌ها سربلند و موفق بوده است، این‌ها سرمایه‌های شهید عالی‌مقام ماست که پس از یک عمر خدمت صادقانه و خالصانه رهبرش این‌گونه او را تفسیر می‌کند و حتما این تفسیر سرمایه بزرگ مردم اصفهان است که به این سرمایه بزرگ این تفسیر زیبا هم افزوده شد و حق هم برای سرزمینی که انسان‌های مخلص همچون شهید حجازی تربیت می‌کند همین است.
سردار قاآنی خاطرنشان کرد: راه شهید حجازی در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد و مسیری که شهید عالی‌مقام سلیمانی در میدان مقاومت گسترش دادند و شهید حجازی جزو رهروان واقعی آن راه بودند و به‌خوبی طی کردند و آموزش دادند به حول و قوه الهی همچنان ادامه خواهد داشت و این مسیری است که خداوند قول به پیروزی در آن داده و این مسیر حتما هر روز باصلابت و باموفقیت جلو می‌رود و تنها جایی که توقف می‌کند، حکومت جهانی امام زمان؟عج؟ است.  وی با ابراز اینکه ‌شهید حجازی در مسوولیت‌های خود در سپاه سربلند بوده و راه این شهید در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد، ادامه داد:‌ مسیری را که شهید سلیمانی گسترش داده و شهید حجازی ادامه داده و قول به پیروزی آن داده است با صلابت تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان؟عج؟ محقق می‌شود. فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان خاطرنشان کرد: امروز جبهه‌های مختلف مقاومت از ایران اسلامی تا لبنان و عراق و سوریه و یمن فرزندان مقاومت را می‌بینید که از این مکتب درس گرفتند و هر روز یک اقدام اساسی در مقابل دشمنان انقلاب و اسلام و آمریکا و رژیم خونخوار صهیونیستی انجام می‌دهند و این مسیر باعزت مقاومت هست که همچنان به حول و قوه الهی تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان ؟عج؟ ادامه پیدا می‌کند.
 

captcha
شماره‌های پیشین