sobhe-no.ir
1151
یکشنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
14
گفت‌وگوی سرپرست گروه تئاتر عروسکی «آران» با «صبح‌نو»

اُنس با مخاطب به من نیرو می‌دهد

سمانه استاد / نمایش که تمام می‌شود، از سالن فردوسی که بیرون بیایید، حلقه‌ای از تماشاگران را در لابی سالن می‌بینید، درست کنار موزه عروسک‌ها. جمعیت را که کنار می زنید به خالق اُپراهای عروسکی می‌رسید که در حلقه مخاطبان قرار گرفته و صبور و با حوصله به سوال‌های تک تک‌شان جواب می‌دهد؛ سوال‌هایی از جنس روایت و قصه‌گویی تا سوال‌هایی از جمله نورپردازی و موسیقی. و این ویژگی بارزی است در شخصیت استاد «بهروز غریب‌پور».

خبر ویژه

سریال بایکوتی سوری در قاب شبکه افق

آخرین خبر

«نگهبان شب» متوقف شد

خبر روز

«روح» جایزه‌باران شد

صبح نو

آخرین خبر

«نگهبان شب» متوقف شد

فیلمبرداری فیلم سینمایی «نگهبان شب» که از زمستان سال گذشته آغاز شده بود، به‌دلیل گسترش بیماری کرونا موقتا متوقف شده و بعد از کاهش بیماری در جامعه ادامه می‌یابد. به گزارش  مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «نگهبان شب» به نویسندگی مشترک رضا میرکریمی، محمد داوودی و کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی در زمستان سال گذشته آغاز شد و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده بیش از ۲ هفته دیگر از فیلمبرداری باقی مانده است. به‌دلیل گسترش شدید بیماری کرونا و بنا بر دستور ابلاغ شده توسط سازمان سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فیلمبرداری این اثر سینمایی موقتا متوقف شده که بعد از فروکش کردن نسبی بیماری و با صدور مجوز توسط سازمان سینمایی ادامه خواهد یافت. میرکریمی که تعدادی از بازیگران فیلم جدیدش را 
در پی انتشار فراخوان انتخاب کرده است، با این اثر نیز مانند ساخته‌های قبلی خود چند چهره تازه به سینمای ایران معرفی خواهد کرد.

captcha
شماره‌های پیشین