sobhe-no.ir
1139
دوشنبه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۹
5

سالی که گذشت

عماد خورشیدطلبمدیر داخلی ی

و چند وصیت آخر سالی

زهرا اردشیریخبرنگار اجتماعی

صبح نو

و چند وصیت آخر سالی

زهرا اردشیریخبرنگار اجتماعی

سالی که گذشت، سال خوبی برای اهالی رسانه نبود؛ از درگذشت روح الله رجایی یکی از اهالی خوب رسانه به دلیل ابتلا به کرونا بگیر تا دور کاری و دوری از تحریریه ! اما گذشت، امیدواریم سال آینده این طور نباشد و روزگار خوشی برای همه ما رقم بخورد.
این روزها که انگار سایه شوم کرونا قرار نیست دست از سر مردم ما بردارد و در آستانه سال جدید هستیم.  گفتن چند نکته خالی از لطف نیست، درست است دلمان برای دید و بازدیدهای دم عید تنگ شده است و دلمان لک زده برای یک مسافرت خانوادگی ولی جان عزیزتان یک امسال هم دندان روی جگر بگذارید! کرونا هنوز هم همین بیخ گوشمان است. مثلاً ما فکرش را نمی‌کردیم یکی از عزیزترین اعضای تحریریه روزهای آخر چنان مبتلا به این ویروس شوم شود که توانی برای سخن گفتن نداشته باشد آن هم علی رغم تمام رعایت‌هایش!
دوم اینکه بد نیست این روزها که شرایط اقتصادی  خیلی برای بعضی خانواده‌ها سخت شده است اگر می‌توانید کمکی کنید، در حدی که شب عیدی پدری شرمنده فرزندانش نشود هم کافی است. این روزها بعضی برای خریدن یک کیلو مرغ هم با فشار عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شوند که‌ای‌کاش مقصر این ماجرا کمی شرم می‌کرد.
و در آخر درست است چند ماهی است ماسک به چهره داریم و لب‌هایمان زیر چند لایه ماسک پنهان شده است اما شما بخندید. بگذارید لبخندتان روی چشم‌هایتان سرایت کند. مردم غمگین هستند. شما دیگر با اخم و تخم کردن کام همدیگر را تلخ نکنید.

captcha
شماره‌های پیشین